رییس اداره روابط عمومی بانک مسکن:

کمک های بانک مسکن در اختیار زلزله زدگان کرمانشاه قرار گرفت

در پی بروز زلزله 7.3 ریشتری در استان کرمانشاه ، کارکنان و مشتریان بانک مسکن با جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی به یاری زلزله زدگان کرمانشاهی شتافتند.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، مهدی احمدی، رییس اداره روابط عمومی بانک مسکن با بیان این مطلب گفت: کمک های کارکنان و مشتریان بانک مسکن طی روزهای گذشته به مناطق زلزله زده ارسال و در اختیار زلزله زدگان قرار گرفت.

احمدی همچنین یادآور شد: بانک مسکن از طریق جمع آوری کمک های نقدی، تعداد 42 کانکس به منظور اسکان آسیب دیدگان این زمین لرزه خریداری کرده است که در حال حاضر 6 عدد از این کانکس ها ارسال و مابقی نیز در حال ارسال به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه می باشد.

وی در خصوص کمک های غیر نقدی کارکنان بانک مسکن افزود: کارکنان بانک مسکن در استان های ایلام،کهگیلویه و بویراحمد، آذربایجان شرقی،خراسان رضوی، سمنان،اصفهان،گلستان،مرکزی،همدان، سمنان و نیز حوزه مقاومت بسیج شهدای بانک مسکن اقدام به جمع آوری کمک های غیر نقدی از قبیل وسایل گرمایشی،پتو، لوازم بهداشتی،آب معدنی و پوشاک کردند که به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه ارسال شد.

احمدی خاطر نشان ساخت: بانک مسکن همچنان درحال جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی به منظور حمایت از آسیب دیدگان زمین لرزه استان کرمانشاه و ارسال به مناطق زلزله زده می باشد.

رییس اداره روابط عمومی بانک مسکن با اعلام شماره حساب کمک های مردمی بانک مسکن گفت:کارکنان و مشتریان بانک می توانند در صورت تمایل با واریز کمک های نقدی خود به شماره کارت 6280231522222222 ، در این اقدام انسان دوستانه مشارکت کنند.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000