نشست مسئولین مدیریت شعب استان قزوین با شهردار قزوین

مسوولان مدیریت شعب استان قزوین ، شهردار و کارشناسان شهرداری قزوین به منظور افزایش همکاری های فی مابین با یکدیگر دیدار کردند.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، در این جلسه سید اصغر حسینی مدیرشعب بانک مسکن استان قزوین طی سخنانی گفت: در کل کشور در سه سال گذشته36 هزار واحد در بافت های فرسوده تسهیلات پرداخت شده که بانک مسکن به تنهایی 25 هزار واحد را تامین مالی نموده و این نشان دهنده حمایت بانک مسکن و تلاش بی وقفه کارکنان بانک مسکن در بهسازی بافت های فرسوده شهری است.

وی افزود : بانک مسکن دو نوع حمایت جهت احیای بافت های فرسوده شهری را دنبال می کند یکی از طریق معرفی شرکت عمران و مسکن و شهرسازی که در مراکز استان ها مبلغ ٤٠ میلیون تومان و در سایر شهرها مبلغ 30 میلیون تومان تسهیلات با نرخ 18 درصد و دیگری از محل حساب پس انداز صندوق مسکن یکم و با نرخ 8 درصد پرداخت می شود.

حسینی در ادامه ضمن معرفی وتشریح محصولات بانک به مسوولان شهرداری خواستار تعامل بیشتر شهرداری با بانک مسکن برای رونق ساخت و ساز در استان قزوین شد .

علی صفری شهردار قزوین نیزبا تشکر از زحمات کارکنان بانک مسکن در جهت خانه دار کردن اقشار مختلف جامعه اظهار داشت: فصل مشترکی بین بانک مسکن وشهرداری وجود دارد وامیدواریم با افزایش همکاری های فی مابین شاهد رونق ساخت و ساز مسکن و پیشرفت استان باشیم.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000