مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران سمنان؛

صداقت مسوولان بانک مسکن در گفتار و عمل ستودنی است

به منظور ارتقای تعامل و همکاری فی ما بین بانک مسکن و بنیاد شهید استان سمنان،مسسولان بانک مسکن استان سمنان با حجت الاسلام و المسلمین حسن فریدون مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان دیدار کردند.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، در این نشست محسن بابایی ضمن تبریک به مناسبت ولادت با سعادت حضرت رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) از فریدون مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران و همکاران وی در جهت خدمت رسانی به ایثارگران تشکر کرد و گفت : نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مدیون ایثارگری شهدا و جانبازان می باشد و از جان گذشتگی این عزیزان امنیت کنونی را در جامعه برقرار کرده است.

مدیر شعب بانک مسکن استان سمنان گزارشی از اقدامات و عملکرد این بانک در خصوص اعطای تسهیلات مسکن به ایثارگران و تسهیلات مسکن مهر به مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ارائه کرد و گفت: بانک مسکن به عنوان تنها بانک دولتی و تخصصی در بخش مسکن به دنبال ارائه خدماتی است که رضایت مندی خانواده های شهداء ، کارکنان و مسئولین بنیاد شهید را به دنبال داشته و خدمت رسانی به این بزرگان مایه افتخار و سرافرازی بانک می باشد.

محسن بابایی با اشاره به خدمات و محصولات ویژه بانک مسکن در حوزه خرید و ساخت مسکن شرایط مناسب سپرده صندوق پس انداز مسکن یکم را برای خانه دار کردن فرزندان جانباز و ایثارگر تشریح کرد و اظهار داشت: بانک مسکن با پرداخت تسهیلات 8 و 9.5 درصدی خرید و ساخت خانه در جهت خانه دار کردن تمام اقشار جامعه بویژه جوانان گام برمی دارد.

در ادامه این نشست، حجت الاسلام و المسلمین فریدون ضمن تقدیر از خدمات بانک مسکن ، صداقت مسوولان این بانک را در گفتار و عمل به وعده ها ستودنی دانست و بیان کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران بعد از آموزش و پرورش بیشترین حقوق گیرنده را داشته و 8 درصد از بودجه کشور را به خود اختصاص داده است.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000