زلزله‌ زدگان مستاجر در کرمانشاه ۵ میلیون تسهیلات بلاعوض گرفتند

معاون بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: به مستأجران زلزله‌ زده در کرمانشاه نیز 5 میلیون تومان تسهیلات پرداخت شده که می‌توانند کانکس بخرند.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا به نقل از فارس، عزیزالله مهدیان، در پاسخ به این سؤال که چرا به مستأجران زلزله‌زده در کرمانشاه کانکس داده نمی‌شود، گفت: بعد از وقوع زلزله در کرمانشاه طبق تصمیم شورای مدیریت بحران کرمانشاه کانکس به صاحبخانه‌ها تعلق گرفت، بنابراین وقتی به مستأجران تسهیلات بلاعوض اعطا شده آنها می‌توانند کانکس که قیمت آن 3 میلیون تومان است خریداری کنند.

مهدیان تأکید کرد: به مستأجران اگر کانکس داده می‌شد باید این کانکس از سوی آنها در یک زمینی نصب می‌شد که مطمئناً از سوی مالکان واحدهای تخریب شده از نصب آن جلوگیری می‌شد.

معاون بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، افزود: به هر حال چون مستأجران صاحب زمین نبودند برخی از صاحبخانه‌ها اجازه نصب کانکس نمی‌دادند پس با دادن تسهیلات مستأجران می‌توانند با خرید کانکس زمینی را برای نصب این کانکس انتخاب کنند.

مهدیان تصریح کرد: برخی از مستأجران نیز با توجه به دریافت این تسهیلات به خرید کانکس هم اقدام نکرده‌اند و در واحدهای مسکونی نزدیکان خود ساکن شده‌اند.

وی ادامه داد: این که کانکس در اختیار مستاجران قرار نگیرد بر اساس تصمیم و سیاست شورای مدیریت بحران کرمانشاه بوده است.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000