تلاش ما در بانک مسکن اجرای مسوولیت اجتماعی در کنار وظایف اصلی و حرفه ای است

به منظور فراهم کردن زمینه های همکاری بیشتر و تقویت روابط، مدیران بانک مسکن و سازمان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سمنان با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایکاه خبری بانک مسکن- هیبنا، در این نشست محسن بابایی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری های سابق کمیته امداد امام خمینی (ره) با بانک مسکن فعالیت کارکنان این سازمان را ستودنی دانست و بیان داشت: کمیته امداد با ایجاد اشتغال و توانمندسازی مددجویان نقش مهمی را در چرخه اقتصادی کشور ایفا می کند.

مدیر شعب بانک مسکن استان سمنان با اشاره به اینکه بانک مسکن به عنوان تنها بانک دولتی و تخصصی در بخش مسکن فعالیت نموده و هدف اصلی خود را کمک به اقشار مختلف جامعه به ویژه قشر ضعیف جامعه قرار داده است، ارائه خدمات و کمک به محرومان را مایه آرامش و نشاط معنوی خانواده بانک مسکن دانست.

وی اظهار داشت: تمام تلاش ما در بانک مسکن این است که در کنار وظایف اصلی و حرفه ای، مسئولیت های اجتماعی خود را نیز به انجام رسانده و انگیزه خود را از همکاری با کمیته امداد امام خمینی (ره) تلاش برای رفع محرومیت ها برشمرد.

در ادامه نشست، سید جواد رضوی مدیرکل سازمان کمیته امداد امام خمینی (ره) نیز با تشکر از همکاری های بانک مسکن، ارائه خدمات به مددجویان و طرح های حمایتی اجرا شده در خصوص خانه دار کردن قشر ضعیف استان توسط این بانک را در جهت بهبود معیشت مددجویان و اشتغالزایی بسیار مهم خواند.

وی تصریح کرد: بیشتر افراد تحت حمایت این سازمان از توانمندی های زیادی در زمینه های مختلف بهره مند می باشند که با حمایت و پشتیبانی می توانند خودکفا شده و درآمد کسب کنند.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000