طاهرخانی تشریح کرد؛

آخرین وضعیت بهره‌برداری از واحدهای مسکن مهر در دهه فجر

مدیرعامل شرکت عمران شهر‌های جدید گفت: در دهه فجر چندین پروژه مسکن مهر در شهر‌های پردیس، پرند و هشتگرد افتتاح می شود.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا به نقل از ایسنا، حبیب‌الله طاهرخانی اظهار کرد: در دهه مبارک فجر چندین پروژه مسکن مهر در شهر‌های هشتگرد، پردیس و پرند افتتاح می شود. تعداد واحد‌ها از سوی شرکت عمران این شهر‌ها اعلام شده، اما تیم‌هایی را برای بازدید در نظر گرفته‌ایم؛ چرا که اصرار داریم واحد‌های اعلام شده مشکل خدمات زیرساختی نداشته باشند. به همین دلیل تعداد قطعی را روز‌های بعد اعلام می‌کنیم.

وی افزود: فعلا هفته آینده در شهر جدید هشتگرد پروژه مسکن مهر معلولان را با امکانات کامل و همچنین چند فضای ورزشی، مدرسه و کلانتری افتتاح خواهیم کرد.

طاهرخانی با بیان اینکه تامین امکانات زیرساختی و روبنایی پردیس در حال پیگیری است، گفت: استانداری به این موضوع ورود کرده است. کمیته‌ای هم بین دستگاه‌های خدمات‌رسان و همکاران ما در شهر‌های جدید ایجاد شده که این موضوع را در دستور کار قرار داده‌اند. خوشبختانه روند خدمات‌رسانی در پردیس رو بهبود است.

معاون وزیر راه و شهرسازی درباره علت عدم اختصاص منابع برای مترو پردیس در بودجه ۱۳۹۷ گفت: اصل موضوع محدودیت منابع مالی دولت است. دولت پروژه‌های عمرانی نیمه تمام زیادی دارد. مطالعات مترو پردیس انجام شده و سازمان برنامه هم آن را تایید کرده بود، اما به دلیل نبود منابع در دستور کار قرار نگرفت. البته هنوز بودجه بسته نشده و شاید گشایشی در این زمینه حاصل شد.

وی با اشاره به ایجاد تصفیه‌ خانه آب و فاضلاب در پردیس ، گفت: در پردیس فعلا از پکیج‌های موقت استفاده می‌کنیم. تصفیه خانه موجود نیز توسعه پیدا کرده است و قصد داریم یک تصفیه خانه جدید نیز پایین دست فاز ۸ بسازیم که مقداری در بحث مکان‌یابی و مقاومت‌های محلی که وجود دارد دچار مشکل هستیم. فعلا در فاز ۸ پکیج‌های موقت قرار داده‌ایم، اما در سایر فاز‌ها امکان اتصال وجود دارد.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000