نشست نمایندگان بانوان دستگاه های اجرایی استان یزد به میزبانی بانک مسکن برگزار شد

نشست مشترک نمایندگان بانوان دستگاه های اجرایی استان یزد به میزبانی بانک مسکن برگزار شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، در این نشست که در آستانه فرارسیدن سالروز تاسیس بانک مسکن و با حضور پرسنل زن این بانک و سایر دستگاه های اجرایی استانبرگزار شد؛ مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد به بیان مسائل روز جامعه پرداخت.

کرمانیان انقلاب اسلامی ایران را حاصل تلاش ها و مجاهدت های زنان و مردان دانست و ابراز داشت: اکنون که در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم باید سعی کنیم تا ارزش های انقلاب که حاصل فداکاری ها و رشادت های ملت ایران بوده و موجب پیروزی و استحکام آن شده است را حفظ کرده و به نسل های بعد منتقل کنیم.

وی ضمن ابراز نگرانی از آنچه امروز به عنوان کاهش سرمایه اجتماعی از آن یاد می شود، آن را نتیجه اهمال در امر به معروف و نهی از منکر دانست که در اکثر سطوح جامعه کمرنگ شده است.

مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد در ادامه با بیان اینکه استقلال و خودکفائی فرد و اجتماع در جهت توانمند سازی عموم ملت لازم و حیاتی می باشد، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را مفاهیم بلندی دانست که می تواند تمام افراد جامعه را توانمند کند و این توانمندی در سطح ملی در تمدن و توسعه همه جانبه ظهور و بروز خوالهد یافت.

وی این هدف والا را مصداق آیه "و اعدوالهم ما استعطتم من قوه" دانست و اضافه نمود که این قوا و نیرو، همیشه قوه و نیروی جنگی نیست و در زمانی می تواند توانمندی اقتصادی، علمی و فرهنگی باشد. و آن چیزی است که می تواند بتواند به یک انسان مسلمان منزلت و اقتدار بخشد.

در ادامه ی این نشست از نماینده بانوان دستگاه های برتر استان در زمینه مشارکت در امور بانوان و همچنین از بانوان مشتری بانک مسکن که در زمینه مشارکت اجتماعی فعالیت دارند تجلیل شد.

گفتنی است در این نشست خدمات بانک مسکن از جمله صندوق پس انداز مسکن جوانان و صندوق پس انداز مسکن یکم و سپرده ممتاز و نیز عملکرد بانک مسکن استان برای حاضران در نشست تشریح شد.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000