برگزاری مجمع عمومی عادی شرکت کارگزاری بانک مسکن

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت کارگزاری بانک مسکن برگزار شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل گروه مالی بانک مسکن، در این مجمع که با حضور مدیران و سهامداران شرکت، اعضای هیأت مدیره بانک مسکن و گروه مالی بانک مسکن، نمایندگان سازمان بورس و اوراق بهادار و شرکت بورس اوراق بهادار تهران برگزارشد؛عملکرد شرکت کارگزاری در قالب تشریح فعالیت های عملیاتی، خلاصه عملکرد مالی، برنامه های آتی و تکالیف مجمع سال مالی قبلی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

معاملات اوراق بهادار، عملکرد شعب، معاملات بورس کالا و انرژی، مدیریت سرمایه گذاری و مدیریت اجرایی صندوق، سرمایه گذاری های انجام شده و توسعه سرمایه انسانی از اهم موضوعاتی بودند که تحت عنوان عملکرد شرکت کارگزاری بانک مسکن در این مجمع تشریح شدند.

این گزارش می افزاید، راه اندازی باشگاه مشتریان، استفاده از ابزارهای جدید معاملاتی مانند معاملات الگوریتمی به منظور کاهش خطای انسانی، رسیدن به جایگاه کارگزاران برتر در بازار سرمایه و طراحی و بهبود سیستم سنجش رضایت شغلی کارکنان از جمله برنامه های آتی است که این شرکت برای سال مالی پیش رو ترسیم کرده است.

در پایان صورت های مالی شرکت مورد تصویب قرار گرفت و تصمیماتی راجع به تقسیم سود، پاداش هیئت مدیره، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی و ... اتخاذ شد.

شرکت کارگزاری بانک مسکن یکی از شرکت های تابعه گروه مالی بانک مسکن می باشد که در بازار سرمایه کشور، به ارائه انواع خدمات کارگزاری می پردازد.

6008001/14/2018 11:11:43 AMhttp://media.hibna.ir//Image/2018/01/201801105765531047_Thum.jpgارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000