افتتاح بیش از ۱۲۰۰ واحد مسکن مهر

همزمان با سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی،پروژه های مختلفی در استان اصفهان به بهره‌برداری خواهد رسید.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، حجت اله غلامی مدیرکل راه و شهرسازی استان با اعلام این خبر افزود: به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی بیش از ۱۲۰۰ واحد مسکن مهر استان اصفهان افتتاح و به متقاضیان تحویل می‌گردد.

غلامی گفت: از این تعداد ۷۱۵ واحد آن مربوط به شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر، ۷۸ واحد مربوط به شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر و ۴۸۴ واحد مربوط به شهر فولادشهر می‌باشد که آماده تحویل به متقاضیان است.

وی اذعان داشت: از ۱۵۰ هزار و ۳۵۲ واحد مسکن مهر دارای متقاضی در برنامه استان اصفهان تا کنون ۱۴۶ هزار و ۱۰۶ واحد افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفته که با برنامه‌ریزی صورت گرفته باقی مانده پروژه‌های مسکن مهر استان به تعداد ۴۲۵۰ واحد از دهه فجر تا پایان امسال به بهره‌برداری خواهد رسید و از این میزان ۱۲۷۷ واحد با میانگین اعتباری بیش از ۸۳۰ میلیارد ریال در دهه فجر افتتاح خواهد شد.

وی افزود: ۳ باب مدرسه، ۲ باب زمین ورزشی، ۱ باب مسجد، ۱ پایگاه بسیج و ۱ باب کلانتری نیز در شهرهای جدید بهارستان و فولادشهر آماده افتتاح می‌باشد.

این مقام مسئول از جمله مهمترین اقدامات انجام شده در حوزه راه و شهرسازی را عمران و بهسازی بافت‌های ناکارآمد شهری عنوان کرد و گفت: در راستای احیا و بهسازی بافت‌های فرسوده و ناکارآمد شهری استان نیز در محلات بافران، سرای نو، انارک، نوآباد، محمدیه و میدان شهید پورهاشمی در شهرستان نائین و طرح ساماندهی محور بنی طبا - نقشینه، عملیات عمرانی بافت دربند – یخچال و بهره‌برداری از خانه دکتر عظیمی آرانی در آران و بیدگل و عملیات عمرانی بافت فرهنگی تاریخی آقابزرگ در کاشان با اعتباری بیش از ۲۵ میلیارد ریال با انجام عملیات کف سازی و بدنه سازی احیا و به بهره‌برداری رسیده است.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000