با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی انجام گرفت:

برگزاری اولین نشست پایش شهر جدید پردیس

نشست دوره‌ای پایش شهرهای جدید با محوریت بررسی مسائل و مشکلات شرکت و حضور معاون وزیر راه و شهرسازی در محل شرکت عمران شهر جدید پردیس برگزار شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، نشست پایش شهر جدید پردیس با حضور حبیب‌اله طاهرخانی مدیرعامل شرکت مادر تخصصی شهرهای جدید، اعضای مجمع، مدیران کل، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس، اعضای هیأت مدیره، معاونین و مدیران شرکت عمران پردیس برگزار شد و حاضران پیرامون موضوعات مختلف بحث و تبادل نظر کردند.

طاهرخانی در ابتدای مراسم عنوان کرد: هدف از نشست‌های پایش دوره‌ای با حضور مدیران کل و اعضای مجمع شرکت مادر، بررسی فعالیت‌ها، اقدامات و مباحث مربوط به شهرهای تابع شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید و همچین تسهیل و تسریع در فرآیند انجام امور است که به صورت دوره‌ای در شرکت‌های عمران شهرهای جدید برگزار خواهد شد. مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران در ادامه عنوان کرد که پردیس یکی از شهرهای بزرگ زیرمجموعه شرکت مادر است و عمده تعهدات مسکن مهر شهرهای جدید مربوط به این شهر است که نیازمند تصمیمات و اتخاذ تدابیر مناسب است تا بتوانیم تعهدات خود را به پایان برسانیم.

بعد از صحبت‌های طاهرخانی، مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شهر جدید پردیس مباحث خود را در بخش‌های شهرسازی، فنی و اجرایی، املاک و سرمایه‌گذاری مطرح کردند و در مورد جزییات طرح‌ها و پروژه‌های در حال اجرا و مشکلات موجود در روند امور شرکت عمران پردیس به بحث و گفت‌و‌گو و تبادل نظر پرداختند.

در ادامه مدیرعامل شرکت عمران پردیس با اشاره به پیشرفت کلی ۸۶ درصدی در ساخت و ساز بیان کرد: اکنون اکثر پروژه‌های مسکن مهر در کشور رو به اتمام است اما پردیس آخرین نقطه‌ای بود که در دستور کار دولت قبلی قرار گرفت. وی همچنین عنوان نمود در حالیکه حدود ١١ ماه از سال گذشته هنوز هیچ گونه منابع مالی از بخش یارانه ها (علی‌رغم وجود ردیف اعتباری در بودجه سال ٩٦) اختصاص نیافته ، متاسفانه با کارشکنی ها و برداشت های غیر قانونی چند هفته گذشته توسط امور مالیاتی شرق استان تهران ، بیم آن می رود که روند رو به جلوی ماه‌های گذشته کند شود.

غفوری در خلال بحث‌های مهم این جلسه، پیشنهاد ملکی‌ شدن عرصه مساکن مهر پردیس البته با اعمال تخفیف بر روی قیمت کارشناسان رسمی دادگستری را نیز داد؛ این پیشنهاد که از خواسته های همیشگی متقاضیان و مالکین محترم مسکن مهر بوده است، مورد موافقت مدیرعامل شرکت مادر و اعضای هیأت مدیره قراره گرفت و مقرر شد این پیشنهاد در آینده‌ای نزدیک به مجمع ارسال شود.

گفتنی است که این نشست چند ساعته با اتخاذ تصمیمات جدید و ارائه راهکارهایی برای مشکلات پیش رو به پایان رسید و مقرر شد در جلسات آتی، مجموعه مصوبات مورد پیگیری قرارگیرد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000