مدیرشعب کردستان در دیدار با مدیرکل زندان های استان :

رویکرد بانک مسکن خدمتگزاری به مردم است

رویکرد بانک مسکن خدمتگزاری به مردم و نقش آفرینی به عنوان بانک تخصصی در عرصه مسکن است.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، جلال الدین سلیمی مدیر شعب بانک مسکن استان کردستان در این دیدار ضمن تشریح خدمات بانک مسکن به بیان مأموریت و رسالت واقعی بانک پرداخت و ابراز داشت: رویکرد بانک مسکن خدمتگزاری به مردم و نقش آفرینی به عنوان بانک تخصصی در عرصه مسکن است.

وی همچنین به قدمت و سابقه درخشان بانک مسکن در استان و شناسایی راه های همکاری با اداره کل زندانها اشاره کرد و افزود: بانک مسکن به عنوان یک بانک دولتی و با ارائه سبد خدمات متفاوت به شهروندان کردستانی خصوصا کارکنان خدوم دولت، می تواند خدمات بانکی و مالی متفاوت و ارزنده ای را به اداره کل زندان هاو کارکنان تحت پوشش ارائه نماید.

سلیمی از آمادگی بانک مسکن جهت همکاری با اداره کل زندان های در برنامه های خیرخواهانه این اداره کل گفت و تصریح کرد: بانک مسکن با تأمین مسکن برای مردم، همواره آماده شریک شدن در هرگونه امر خیر خواهانه در راستای خدمت رسانی بهتر و ارزنده تر به مردم فهیم کردستان می باشد.

در ادامه این نشست اسحاق ابراهیمی مدیر کل زندان های استان کردستان با ابراز خوشحالی از برگزاری این نشست گفت: دغدغه اصلی مردم خصوصا کارکنان دولت تامین مسکن بوده و ما همواره تأثیر خدمات مالی بانک مسکن بر سطح معیشت همکاران خود با توجه به خانه دار شدن تعدادی از آنها از نزدیک احساس و لمس کرده ایم که امیدوارم با تداوم همکاری های متقابل بتوانیم تمامی کارکنان زحمت کش اداره کل را مشمول خدمات بانک مسکن کنیم.

ابراهیمی بر افتتاح حساب و انجام مراوده های بانکی با بانک مسکن توسط اداره کل زندان ها تأکید کرد و افزود: با توجه به متولی بودن اداره کل زندانها در ستاد دیه استان می توانیم در این امر و حساب های تعاون و رفاهی اداره کل با بانک مسکن همکاری کنیم.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000