مرکز کارآفرینی بانک مسکن برگزار می کند

نشست کارآفرینی با موضوع استارتاپ های خدمات فرودگاهی

مرکز توسعه کارآفرینی بانک مسکن چهارمین نشست فرصت های کارآفرینی برای استارت آپ ها را با عنوان استارتاپ های خدمات فرودگاهی برگزار می کند.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل گروه مالی بانک مسکن،در این نشست که با سخنرانی مهندس سید محمدرضا فاضل زاده، معاون دفتر شهر فرودگاهی و مهندس سینا مختاری، کارشناس دفتر توسعه و برنامه ریزی وزارت راه و شهرسازی و مهندس فرزاد نوروزی فرد، کارآفرین خدمات فرودگاهی در روز سه شنبه هشتم اسفند 1396 برگزار می شود، به موضوعات اصلی پیرامون خدمات فرودگاهی پرداخته خواهد شد.

افزایش راحتی، امنیت و سرعت خدمات رسانی به مسافران، بهبود تجربه و حس مسافران از حضور در فرودگاه و افزایش وفاداری، تسهیل رفت و آمد و دسترسی به پارکینگ برای مسافران، شیوه های نوین بازاریابی سفر و فروش بلیط، افزایش امنیت توشه مسافران در طول سفر و راهکارهای نوین ارتباط با مسافران و همراهان از خرید بلیط تا بعد از سفر از محورهای اصلی این هم اندیشی است.

همچنین پنل تخصصی با حضور مدیران و صاحب نظران صنعت حمل و نقل فرودگاهی برگزار خواهد شد.

این نشست که با همکاری مشترک میان بانک مسکن، گروه مالی بانک مسکن، مرکز توسعه و سیاست های راهبردی وزارت راه و شهرسازی و شهر فرودگاهی امام خمینی طراحی شده است، در محل ساختمان مرکز توسعه کارآفرینی بانک مسکن واقع در خیابان ۳۰ متری جی، نبش خیابان زمانی از ساعت 15تا 18 برگزار می شود و شرکت برای عموم علاقمندان آزاد و رایگان است.

لازم به ذکر است مرکز توسعه کارآفرینی بانک مسکن از شرکت های تازه تأسیس می باشد که مأموریت اصلی آن ایجاد فرصت های کارآفرینی و تسهیل کار استارت آپ ها در حوزه شهرسازی و حمل و نقل می باشد و بستر مناسبی را برای صاحبان ایده و اندیشه در این حوزه آماده نموده است.

علاقمندان می توانند برای ثبت نام و شرکت در این هم اندیشی از طریق آدرس https://evnd.co/YXJFU اقدام کنند.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000