همایش نماز با حضور رییس ستاد اقامه نماز استان مازندران

همایش نماز با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر ابراهیمی مشاور استاندار و رییس ستاد اقامه نماز استان مازندران و مسوولان این ستاد در دستگاه های اجرایی استان به میزبانی بانک مسکن برگزار شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

مصطفی تقوی مدیر شعب استان مازندران در این همایش، به بیان گزارش اجمالی از عملکرد شورای فرهنگی و اقامه نماز مدیریت پرداخت و با ایراد مطالبی در خصوص اهمیت و جایگاه فرائض دینی به خصوص فریضه نماز، لزوم ترویج و اشاعه فرهنگ نماز رادر جامعه ضروری دانست.

در ادامه ناصر احمدی دبیر ستاد اقامه نماز بانک مسکن استان مازندران نیز گفت:ستاد اقامه نماز بانک مسکن استان مازندران در بین دستگاه های اجرایی استان که در سال 95 اقدامات قابل تقدیری در خصوص ترویج و توسعه فرهنگ نماز و برگزاری جشنواره فرهنگی و هنری نماز عملکرد مطلوبی داشته از سوی ستاد اقامه نماز استان برای سومین سال متوالی جزو دستگاه های برتر استان شناخته و تقدیر ویژه شد. دکتر ابراهیمی، مشاور استاندارو رییس ستاد اقامه نمازاستان مازندران ، ضمن تقدیر و تشکراز عملکرد بسیار مطلوب و تلاش و کوشش مسوولان مدیریت شعب بانک مسکن استان، جهت توسعه و ترویج فرهنگ نماز در بین کارکنان اظهار داشت: هیچ فعالیتی بالاتر از نمازنیست چرا که پایه اعتقادات و آرام بخش دلهاست ودر آخرت بررسی کارنامه اعمال از نماز شروع می شود .

حجت الاسلام ابراهیمی با اشاره به فرهنگ الهی و اسلامی و مقایسه آن با فرهنگ غربی و اروپایی، طی سخنان مبسوط تاثیر بی بدیل آن را در شکل گیری انقلاب اسلامی ایران و پیشبرد اهداف والای آن تشریح کردند.

رییس ستاد اقامه نماز استان مازندران طی سخنانی به نقش پررنگ شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی در پاسداشت انقلاب اسلامی ایران اشاره نموده و هدایتگری و رهبری حضرت امام (ره)را رمز پیروزی انقلاب دانستند.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000