مدیر شعب استان خوزستان:

ارائه خدمات شایسته به محرومان از اهداف متعالی بانک مسکن است

مدیر بانک مسکن خوزستان، ارائه خدمات شایسته به محرومان جامعه را از اهداف متعالی بانک مسکن دانست.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا به نقل از روابط عمومی مدیریت خوزستان، علی اصغر نادری در نشست مشترک با مدیرکل و معاونان اداره کل کمیته امداد امام خمینی خوزستان اظهار کرد: هم اکنون درصد بالایی از تسهیلات شبکه بانکی استان خوزستان را بانک مسکن پرداخت می کند و از این نظر، این بانک در جایگاه نخست قرار دارد.
وی افزود: خانه دار کردن اقشار کم درآمد و متوسط، همیشه جزو اهداف بانک مسکن بوده و در سال های اخیر بانک مسکن با تعریف بسته های متنوعی از تسهیلات، برای خانه دار کردن مردم، گام های بلندی برای رفاه مردم ایران برداشته است.
نادری تصریح کرد: در کنار این موارد، برخی تسهیلات تکلیفی هم به این بانک سپرده شده است که به بهترین شکل ممکن به افراد معرفی شده از سوی ارگان های دخیل پرداخت شده است چرا که ارائه خدمات شایسته به افراد محروم جامعه از اهداف متعالی بانک مسکن است که این هدف به خوبی از سوی بانک مسکن مورد توجه جدی قرار گرفته است.
وی تاکید کرد: آمادگی داریم که در چارچوب قوانین و مقررات، همکاری های بیشتری را با مددجویان کمیته امداد داشته باشیم و شرایط دریافت تسهیلات برای افراد معرفی شده در قالب طرح های تعریف شده را تسریع و تسهیل ببخشیم.
مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان نیز در این نشست با تقدیر از همکاری های بسیار مطلوب مجموعه مدیریت خوزستان با مددجویان از تلاش های کارکنان شعب مختلف برای پرداخت تسهیلات تکلیفی به مددجویان تقدیر و تشکر کرد و گفت: در این زمینه بانک مسکن عملکرد بسیار رضایت بخشی دارد.
مرتضی موصلی با اشاره به اینکه کمبود مسکن، یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌ها و مشکلات مددجویان تحت حمایت، این نهاد است، گفت: در هشت‌ماهه امسال، ۶۱۳ واحد مسکن مددجویی در دو بخش شهری و روستایی با اعتبار پنج میلیارد و ۴۷۰ میلیون تومان ساخته و به مددجویان واجد شرایط واگذار شد.
وی با اشاره به اینکه از ۱۰۱ هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان خوزستان، هشت هزار خانوار فاقد مسکن هستند گفت: اولویت واگذاری مسکن‌ها با ایتام، زنان سرپرست خانوار و از کار افتادگان است.
موصلی همچنین با اعلام اینکه تعمیر و مقاوم‌سازی مسکن مددجویان یکی از رویکردهای اساسی کمیته امداد در رفع مشکل مسکن مددجویان و توانمندسازی آن‌هاست، افزود: ۴۸۷ واحد مسکن مددجویی با اعتبار یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از ابتدای امسال تاکنون بهسازی و نوسازی شده است که در تمامی این بخش ها باید قدردان تلاش های کارکنان بانک مسکن در اسنتان باشیم که به بهترین شکل ممکن به مددجویان کمیته امداد خدمات رسانی می کنند.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000