نشست مشترک مدیران بانک مسکن خراسان شمالی و ثبت اسناد و املاک استان

در نشست مشترک مدیران بانک مسکن و ثبت اسناد و املاک استان خراسان شمالی؛ بر لزوم همکاری های متقابل در جهت وصول مطالبات بانک تاکید شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، در این نشست که با همراهی مجید اسدی فر مدیر شعب استان و در راستای بهره گیری از ظرفیت سایر نهادها و دستگاه های اجرایی سطح استان در جهت تسریع در روند کاهش مطالبات غیرجاری در طبقه مشکوک الوصول صورت پذیرفت، اسدی فر ضمن ابراز خرسندی از دیداربا اسدی مدیرکل ثبت اسناد، با بیان اینکه مطالبات بانک مسکن به عنوان یک بانک دولتی جزوی از مطالبات دولت محسوب شده و به منظور تسریع در برگشت این منابع به چرخه پرداخت تسهیلات به سایر اقشار جامعه مستلزم همکاری سایر نهادها و دستگاه های اجرایی دولتی سطح استان می باشد، افزود: افزایش سطح همکاری های متقابل در این زمینه منجر به افزایش توان بانک در پرداخت تسهیلات تکلیفی دولت اعم از ازدواج، اشتغالزایی و ... خواهد شد.

اسدی مدیر کل ثبت اسناد نیز در این نشست از مساعدت و تلاش هرچه بیشتر اداره کل ثبت اسناد و املاک استان در زمینه تسریع در روند اقدامات مربوط به پرونده های مشمول صدور اجرائیه سخن گفت و ابراز امیدواری کرد با این اقدام، گام موثری در راستای تعیین تکلیف پرونده های مطالباتی بانک مسکن برداشته شود .


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000