دیدار مدیریت کرمان با مدیر کل نوسازی مدارس استان

در راستای گسترش تعاملات و ارتباطات فی مابین بانک مسکن و اداره کل نوسازی تیم بازاریابی مدیریت کرمان با مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس استان دیدار و راه های گسترش همکاری را بررسی کردند.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، در این دیدار امید قاسم زاده معاون اجرایی مدیریت با اشاره به جایگاه و موقعیت بانک مسکن در کشور افزود بانک مسکن از جمله بانک ها در کشور است که از نظر کفایت سرمایه جایگاه بسیار مطلوبی برخوردار است.

وی افزود: بانک مسکن تنها بانک تخصصی در بخش مسکن است که تسهیلات را در این بخش به اقشار مختلف جامعه پرداخت می کند، نقش بسیار مهمی در تامین سرپناه دارد.

قاسم زاده به تشریح انواع خدمات بانک پرداخت و افزود: بانک مسکن آمادگی دارد در کوتاه ترین زمان ممکن انواع خدمات بانکی را برای کارکنان و بویژه پیمانکاران طرف قرارداد اداره کل نوسازی مدارس استان ارایه کند.

در ادامه این دیدار محسن مفیدی رئیس شعبه جمهوری کرمان نیز با تشریح انواع خدمات و تسهیلات بانک با اشاره به حوزه فعالیت اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان در اجرایی پروژه های مختلف از جمله احداث مدرسه گفت: بانک مسکن آمادگی کامل دارد انواع ضمانت نامه های بانکی را برای پیمان کاران طرف قرار این اداره کل در کوتاه ترین زمان ممکن صادر کند .

دکتر رجایی مدیر کل اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان نیز طی سخنانی با همسو دانستن حیطه فعالیت بانک مسکن و اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس ابراز امیدواری کرد تعامل وهمکاری فی مابین بانک وادره کل نوسازی و تجهیز مدارس پیش از گذشته گسترش یابد.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000