پرونده مسکن مهر در بیشتر استان‌ ها بسته شد

وزیر راه و شهرسازی، گفت: پرونده طرح مسکن مهر در بیشتر استان های کشور بسته شده است.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا به نقل از ایلنا، عباس آخوندی روز دوشنبه در حاشیه بازدید از طرح ۳۳۶ واحدی شهرک سجادیه اراک، افزود: مسکن مهر در برخی استان ها یا متقاضی ندارد یا در ارائه خدمات زیربنایی و روبنایی با مشکلاتی روبروست که با هماهنگی دستگاه های خدمات رسان نواقص در حال رفع است.

وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: امکان صدور سند برای طرح های تفصیلی نزدیک شهر فراهم شده است.

وزیر راه و شهرسازی گفت: در طرح تفصیلی خدمات مطلوبی پیش بینی شده است که برای تهیه سند مالکیت با هماهنگی قوه قضاییه بر اساس ماده ۹ قانون تولید مسکن، مکان هایی که با طرح تفصیلی سازگاری دارند، سنددار می شوند.

آخوندی افزود: امکان سکونت افراد در بافت های فرسوده استان مرکزی با هماهنگی استانداری مرکزی فراهم شده است.

وی اظهار کرد: ۳۳۶ واحدی شهرک سجادیه اراک در مراحل نهایی قرار دارد و فرصت مناسبی ایجاد شده تا زمینه اسکان افراد متقاضی در این منطقه فراهم شود.

آخوندی بیان کرد: با فراهم شدن امکان اسکان در بافت های فرسوده، وضعیت ساکنان منطقه بهبود یافته و رضایتمندی مردم حاصل خواهد شد.

وزیر راه و شهرسازی گفت: چهار هزار نفر در صندوق پس انداز بانک مسکن استان مرکزی برای بهره گیری از مسکن مناسب سرمایه گذاری کرده اند.

طرح ۳۳۶ واحد تجاری و مسکونی سجادیه با ۱۷ هزار و ۵۷۶ مترمربع وسعت و ۴۸ هزار و ۴۳۱ متر زیربنا با ۱۳ واحد تجاری، ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000