معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد:

یکی از مهم ترین وظایف مدیران توجه به امور رفاهی کارمندان است

عملیات ساخت پروژه مسکن جام جم 3 مربوط به کارکنان صدا و سیمای مرکز یزد با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار استان یزد آغاز شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

مساحت این پروژه۹۰۰۰ مترمربع و زیربنای آن ۳۶۰۰۰ مترمربع است که در روز پنج شنبه بیستم اردیبهشت ماه عملیات اجرایی آن با حضور "علی زینی وند" معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار، "احمد پهلوانیان" مدیرکل صدا و سیمای مرکز یزد، "رضا ده بزرگی" معاون مدیریت شعب بانک مسکن استان یزد و جمعی از مدیران و کارکنان این مرکز آغاز شد.
این پروژه که شامل 162 واحد خواهد بود در قالب تعاونی مسکن بوده و قرار است با تسهیلات و تامین مالی بانک مسکن احداث شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار در این مراسم از بانک مسکن که قرار است با اعطای تسهیلات و تامین مالی این پروژه گامی موثر در خانه دار کردن اعضاء تعاونی بردارد تقدیر و اظهار کرد: یکی از مهم ترین وظایف مدیران توجه به امور رفاهی و معیشتی کارکنان و کارمندان مجموعه تحت مسئولیت خود میباشد.
زینی وند ادامه داد: وجود مدیر و نیروی انسانی خوش فکر، خوش سلیقه، بادانش و باانگیزه می تواند در پیشبرد کارها و امور بسیار تاثیرگذار باشد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گفت: توجه به امور رفاهی کارکنان و کارمندان در کشورهای توسعه یافته بسیار مورد توجه قرار می گیرد و ما نیز باید به جای افزایش حقوق سالیانه چند درصدی که تورم زاست در این مسیر مهم گام برداریم.
لازم بذکر است با بازاریابی انجام شده و تشریح مزایای صندوق پس انداز مسکن یکم که برای اعضای این تعاونی انجام شده تعداد 150 فقره حساب صندوق پس انداز مسکن یکم نزد بانک مسکن افتتاح شده تا در زمان انتقال واحدها به اعضاء، بتوانند از این تسهیلات ارزان قیمت بهره مند شوند.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000