توافق برای باز شدن قفل واحدهای پردیس

بر اساس اعلام شرکت عمران شهر جدید پردیس، پیمانکار فاز ۵ قول مساعد داده تا ظرف روزهای آینده واحدهای آماده را تحویل دهد و عملیات ساخت و ساز در فازهای ۵ و ۹ جدید را از سر بگیرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا به نقل از ایسنا، در روزهای اخیر متقاضیان مسکن مهر فاز ۵ پردیس گلایه‌هایی نسبت به عدم تحویل واحدهای خود با گذشت سه ماه از وعده داده شده ابراز کردند که بر اساس آن گزارش‌هایی در ایسنا ارسال شد. بر این اساس روز دوشنبه بین شرکت توسعه شهرسازی ایرانیان به عنوان پیمانکار و شرکت عمران شهر جدید پردیس برای ایجاد گشایش‌هایی در این زمینه توافق شده است.

روابط عمومی شرکت عمران پردیس در این زمینه اعلام کرد: "با توافقات صورت گرفته ما بین شرکت عمران شهر جدید پردیس و انجمن انبوه سازان (شرکت توسعه شهرسازی ایرانیان)، مقرر شد از روزهای آینده قفل واحدها باز شود و تحویل واحدهای آماده به متقاضیان آغاز شود. همچنین طبق این تفاهم بین دو طرف تعیین شد که همانند گذشته شرکت عمران شهر جدید پردیس طبق کارکرد شرکت سازنده، پرداختی مالی داشته باشد. بعد از رفع این مشکلات فی مابین، شرکت توسعه شهرسازی ایرانیان متعهد شد پیمانکاران خود را مجددا به فازهای ۵ و ۹ جدید پردیس فرابخواند تا هرچه سریع‌تر ساخت پروژه‌های مسکن مهر از سر گرفته شود. گفتنی است پیش از این اختلافاتی میان شرکت عمران شهر جدید پردیس و پیمانکار فاز ۱۱ پردیس وجود داشته که بعد از جلسات مختلف و توافقات حاصل شده، شرکت توسعه شهرسازی نیز متعهد شد اکیپ‌های اجرایی خود را به محل پروژه‌ها بازگرداند و بعد از وقفه‌ای چند روزه، کار ساخت پروژه‌ها را مجددا آغاز کند".


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000