با همکاری اداره کل امور اجتماعی استانداری کردستان و مدیریت شعب بانک مسکن:

دفاتر تسهیل گری و کارشناسان شهرداری ها با روش های تأمین مالی طرح ملی بازآفرینی شهری آشنا شدند

اولین دوره آموزشی روشهای تأمین مالی طرح ملی بازآفرینی شهری با محوریت بانک مسکن در استان کردستان برگزار شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا،اولین دوره آموزشی روشهای تأمین مالی طرح ملی بازآفرینی شهری برای مدیران و کارشناسان دفاتر تسهیل گری و شهرداری های استان کردستان در ساختمان آموزشی مدیریت شعب استان کردستان برگزار شد.

جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان در مراسم افتتاح این دوره به نقش بسیار مهم دفاتر تسهیل گری و کارشناسان شهرداری ها در اجرای موفق طرح ملی بازآفرینی شهری و احیای بافت های فرسوده و ناکارآمد اشاره کرد و افزود: دفاتر تسهیل گری و کارشناسان شهرداری هامی توانند با تشریح امتیازات و روش های تأمین مالی برای مردم ، نقش ارزنده ای در اجرای موفق طرح ملی بازآفرینی شهری و احیای بافت های فرسوده داشته باشند.

سلیمی از همکاری اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کردستان در برگزاری این دوره تقدیر کرد و ابراز داشت: برگزاری این دوره، مصوبه مدیران ارشد استان در همایش استانی طرح ملی بازآفرنی شهری بوده است که امیدواریم با همکاری دشتگاه های اجرایی مرتبط خصوصا دفاتر تسهیل گری و شهرداری ها شاهد احیای بافت های فرسوده و ناکارمد در استان کردستان با حمایت مالی بانک مسکن باشیم.

در ادامه فرانک قدسی مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کردستان بعنوان مسوول دفاتر تسهیل گری در استان با تقدیر از حمایتهای بانک مسکن در برگزاری این دوره ، حضور دفاتر تسهیل گری و کارشناسان شهرداری های را در احیای بافت های فرسوده و ناکارآمد ارزشمند دانست و گفت: پی گیری های بانک مسکن در احیای بافت های فرسوده و ناکارآمد بسیار قابل تقدیر است و برگزاری این دوره برای دفاتر تسهیل گری و کارشناسان شهرداری ها نقش بسیار مهمی در تشریح سیاستهای دولت در طرح ملی بازآفرینی شهری و روش های تأمین مالی این طرح برای مردم استان دارد.

در ادامه این دوره مصطفی رضایی رییس اداره عمران و بهسازی اداره کل راه و شهرسازی استان کردستان، به تشریح سیاست های دولت وظایف دفاتر تسهیل گری و کارشناسان شهرداری ها در طرح ملی بازآفرینی شهری پرداخت.

در ادامه این دوره آموزشی، فرزین سعیدی رییس شعبه مرکزی سنندج و کورش عزتی رییس دایره اعتبارات مدیریت روش های تأمین مالی طرح ملی بازآفرینی شهری را به متصدیان دفاتر تسهیل گری و کارشناسان شهرداری ها آموزش دادند.

لازم بذکر است در این دوره آموزشی مزایا و انواع خدمات و حساب های بانک مسکن خصوصا حساب صندوق مسکن یکم و حساب ممتاز برای شرکت کنندگان تشریح شد .

گفتنی است در پایان این دوره آموزشی برای تمامی شرکت کنندگان از طرف مدیریت شعب استان کردستان و اداره کل امور اجتماعی استانداری گواهینامه آموزشی صادر شد.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000