معاون عمرانی استانداری گلستان:

تلاش می‌کنیم ساخت و ساز در بافت فرسوده شهری رونق بگیرد

معاون عمرانی استانداری گلستان، گفت: با تصویب و بازنگری قوانین در راستای تسهیل و تسریع در ساخت و ساز در محدوده بافت‌های فرسوده به دنبال رونق آن هستیم.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، میرمحمد غراوی معاون امور عمرانی استانداری گلستان طی بازدید خود از پروژه در حال تکمیل طرح آفتاب (فاز ۲ و ۳) و بافت‌های فرسوده و تاریخی شهرستان گرگان، افزود: این آمادگی جهت تشویق حضور بخش خصوصی به این بخش و همکاری لازم توسط سازمان‌های متولی وجود دارد.

وی با اشاره به این نکته که در استان گلستان ۱۹۳۹ هکتار محدوده ناکارآمد شهری داریم، افزود: از این مقدار ۴۶۵ هکتار آن در شهرستان گرگان وجود دارد که می‌طلبد در این حوزه بیشتر تلاش کنیم.

غراوی همچنین از بافت تاریخی گرگان و اقدامات انجام شده توسط این اداره کل در این محدوده بازدید کرد و طی نشستی برنامه‌ها و چالش‌های پیشرو این حوزه را بررسی کرد.

شایان ذکر است در بازدید دیروز حسین محبوبی مدیرکل راه و شهرسازی استان گلستان، مهندس مقدم مدیرکل دفتر فنی استانداری، مدیرعامل شرکت عمران سازان استان گلستان و شهردار شهر گرگان، کارشناسان و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی وی را همراهی می‌کردند.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000