در راستای ترویج سنت و جشنواره حسابهای قرض الحسنه بانک مسکن:

مدیر شعب کردستان با مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان دیدار و گفتگو کرد

در راستای ترویج سنت قرض الحسنه و افتتاح حساب برای تولیت های موقوفه مدیر شعب بانک مسکن کردستان با مدیر کل اوقاف و امورخیریه دیدار و گفتگو کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، در این دیدار جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان با اشاره به اهمیت موقوفات و بقاع متبرکه، ارائه خدمات بانکی در این‌خصوص را دارای ابعاد ارزشی و معنوی و برکت برای بانک مسکن عنوان کرد.

مدیرشعب استان با اشاره به تاریخچه بانک مسکن و نقش آن در تأمین سرپناه و مسکن مردم استان ابراز داشت: بانک مسکن همواره تلاش خود رابرای تهیه مسکن برای آحاد مردم خصوصا اقشار کم درآمد جامعه بکار برده است که امیدواریم با ترویج و جذب منابع قرض الحسنه بتوانیم باز هم در توسعه مسکن ارزان قیمت نقش خود را بیش از بیش بخوبی ایفا کنیم.

سلیمی خدمت به اوقاف و امور خیریه را یک وظیفه شرعی برشمرد و ابراز داشت : خدمت رسانی در راستای اوقاف و امور خیریه یک وظیفه شرعی است لذا در این راستا جهت همکاری‌های تنگاتنگ با تمام توان و با بسیج امکانات در کنار اداره کل اوقاف و امورخیریه و تولیتهای زیر مجموعه آن خواهیم بود.

در این دیدار همچنین حجت الاسلام والمسلمین نوروزی مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان نیز با تقدیر از حضور مدیر شعب بانک مسکن به تشریح ساختار مالی سازمان و ساماندهی بقاع متبرکه و موقوفات پرداخت و گفت: تولیت ها و بقاع متبرکه در استان کردستان در توسعه امور خیریه و ترویج نیکی ها خصوصا سنت قرض الحسنه فعالیت نقش به خوبی ایفا کرده اند.

وی نقش بانک مسکن در تهیه مسکن اقشار کم درآمد را بسیار ارزشمند و قابل تقدیر ارزیابی کرد و خواستار برگزاری جلسات کارشناسی بیشتر جهت استفاده از خدمات بانکی بانک مسکن و گسترش تعاملات و همکاریها با مدیریت این بانک در استان شد.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000