مدیر شعب استان کردستان در مراسم تقدیر از مدرسان برتر:

حرکت برای کسب علوم بانکی و ارتقاء دانش همکاران محور اصلی برنامه های آموزشی بانک است

در راستای تقویت برنامه های آموزشی مدیریت شعب استان کردستان ، طی جلسه ای با حضور مسئولین مدیریت از مدرسین برتر دوره های آموزشی تجلیل و قدردانی شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، در این جلسه جلال الدین سلیمی به بیان جایگاه والای آموزش در جوامع امروزی و توجه بیش از پیش به بخش آموزش در بانک مسکن پرداخت و گفت: آموزش و افزایش توان و دانش کارکنان در بانک مسکن امری حیاتی ونقشی بسیار مهمی در جذب منابع و اهداف بانک را دارد.

وی با بیان اهمیت خدمات نوین بانکی و امکانات جدیدی که بطور مستمر در بخش های مختلف سیستم بانکداری ارائه می شود، گفت: خدمات مالی و بانکی در عصر کنونی و با توجه به بسترهای ارتباطی و فضای مجازی هر روز دستخوش تغییرات است لذا حرکت در جهت کسب علوم مرتبط و ارتقاء دانش همکاران و بروز بودن اطلاعات آنها اولویت و محور اصلی برنامه های آموزشی بانک است.

سلیمی در ادامه با اشاره به فاکتورهای اساسی انتقال مفاهیم مورد نیاز کارکنان و مشتریان ، لزوم بهره گیری از تمامی ظرفیت های موجود آموزشی را مورد تاکید قرار داد و پویایی و رسیدن به جایگاه برتر علمی را از جمله نتایج ارزشمندی برشمرد که همواره مورد توجه سازمان های موفق بوده است.

لازم بذکر است در پایان این مراسم با هدای لوح و هدایایی از سعد اله عزیز، امید راستبین، عزیز اله حاجی میرزائی، سیامک زمانی و آزاد کریم پور بعنوان مدرسین برتر مدیریت تجلیل و قدردانی شد .


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000