اتمام پروژه‌های مسکن مهر پردیس با اراده‌ای ملی

جلسه معاونان وزیر راه و شهرسازی در حوزه مسکن به همراه اعضای مجمع شرکت عمران شهرهای جدید ضمن بازدید از سایت مسکن مهر شهر جدید پردیس به بررسی مسائل و مشکلات موجود در این حوزه پرداختند.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس، صبح دیروز، مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید به همراه جمعی از معاونین وزارت راه و شهرسازی، مدیران و معاونین شرکت مادر تخصصی عمران و شرکت عمران شهر جدید پردیس و فرماندار پردیس به بازدید از مسکن مهر شهر جدید پردیس در فازهای ۵، ۸، ۹ قدیم و جدید و فاز ۱۱ پرداختند.

طاهرخانی (معاون وزیر و مدیرعامل شرک مادر تخصصی عمران شهرهای جدید)، مظاهریان (معاون مسکن و ساختمان وزاررت راه و شهرسازی)، امینی (معاون برنامه‌ریزی و مدیرت منابع)، ایزدی (معاون معماری و شهرسازی)، عظیمیان (معاون وزیر مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن)، علیزاده (معاون وزیر و رئیس سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی)، شکرچی‌زاده (رئیس مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن)، رحیمی انارکی (مدیرعامل بانک مسکن)، محمدزاده (مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران)، حیدری (فرماندار پردیس)، اعضای مجمع شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید، غفوری (مدیرعامل عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس) و اعضای هیأت مدیره و معاونت‌های شرکت عمران شهر جدید پردیس حضور داشتند. بعد از این بازدید که از ساعت ۶ صبح آغاز شد و از تمامی فازهای مسکن مهر پردیس صورت پذیرفت، اعضای حاضر در جلسه‌ای گرد هم آمدند و پیرامون مسائل و مشکلات مربوط به مسکن مهر شهر جدید پردیس به تبادل نظر پرداختند.

در این نشست مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید، بیان داشت: پیگیری امور پردیس طی چند سال گذشته نشان می‌دهد که باید گام به گام مسائل را پیش ببریم. و مرحله به مرحله در جهت حل مسائل حرکت کنیم. حل مسائل و مشکلات شهر جدید پردیس مورد تاکید ویژه دکتر آخوندی است و اتمام پروژه‌های مسکن مهر پردیس اراده‌ای در سطح ملی نیاز دارد.

طاهرخانی افزود: مردم به صورت دقیق روند حرکتی پیشرفت در کارها را زیر نظر دارند. اگر عملیات اجرایی در جریان باشد وی نیز برای پیشبرد کارها با مجموعه شرکت عمران همراهی می‌کنند. انشاالله نسبت به موضوعاتی که مطرح می‌شود نگاه ویژه‌تری خواهد شد و تسریع در کارها را در آینده نزدیک شاهد خواهیم بود تا مشکلات هرچه سریع‌تر برطرف شود.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000