از مشتریان ویژه فعال در بخش صنعت استان مازندران تجلیل شد

به منظور افزایش تعاملات ،همزمان با هفته صنعت و معدن ، مدیر شعب استان مازندران با مشتریان ویژه فعال در بخش صنعت استان دیدار کردند.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، در این نشست مصطفی تقوی مدیر شعب استان ضمن تبریک هفته صنعت ومعدن، تعامل با مشتریان و گشاده رویی را سرلوحه کار کارکنان بانک مسکن دانست و افزود: بانک مسکن بانکی خوشنام با قدمت80 ساله در فعالیت های بانکی بوده که تمام تعهدات خودرا در همه حال انجام داده و در راستای اعتلای صنعت این مرز و بوم با تولید گران و صنعتگران فعال علی الخصوص صنایع مرتبط با بخش مسکن همکاری می کند.
همچنین مدیران عامل این شرکت ها ضمن ابراز خرسندی و خوشامدگویی از حضور مسوولین بانک مسکن استان در محل شرکت قدردانی و با ابراز رضایت از خدمات بانک مسکن ، راهکارهای تعامل و همکاری بیشتر را مورد بحث و بررسی قرارداده و پیرامون گسترش همکاری ها گفتگو کردند.
قابل ذکر است در این دیدار که همزمان با هفته صنعت و معدن انجام پذیرفت از شرکت های اورتا (تولید درو پنجره آلومینیوم،سقف و دیوار کاذب)، پروفیل خروش(تولید تیرچه ساختمان) و فولاد بهمن (تولید انواع ورق های فولادی) که همگی از فعالان صنعت استان و از مشتریان بانک بوده تجلیل شد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000