با مشارکت بانک مسکن و اداره کل انتقال خون استان یزد برگزار گردید

میزبانی از خادمین امام رضا (ع)

در مراسمی که با مشارکت بانک مسکن و اداره کل انتقال خون استان یزد به مناسبت دهه کرامت و هفته انتقال خون برگزار شد، از اهدا کنندگان برتر خون استان یزد تکریم و تجلیل شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، در این همایش تعدادی از اهداکنندگان برگزیده که بیشترین تعداد دفعات اهداء خون را داشته اند حضور یافته و از طرف بانک مسکن مورد تجلیل قرار گرفتند. برگزاری همایش مشترک بین بانک مسکن و اداره کل انتقال خون استان به دنبال انعقاد تفاهم نامه منعقده بین بانک و آن سازمان انجام شد. با توجه به ایام دهه کرامت و حضور پربرکت خادمین حضرت امام رضا(ع) در استان و با هماهنگی انجام شده، خادمان امام رئوف نیز در جمع اهدا کنندگان خون حضور یافته و موجب ایجاد فضای دلنشین و معنوی در این مراسم شدند.
کارشناس روابط عمومی مدیریت استان یزد در این جمع ضمن تشکر از اهداکنندگان خون و معرفی خدمات بانک مسکن، آمادگی این بانک را جهت همکاری و ارائه انواع خدمات به وی اعلام کرد.
مهمترین نتایجی که به سبب انعقاد تفاهم نامه بین بانک مسکن و اداره کل انتقال خون استان یزد حاصل شد انتقال حساب های آن اداره کل و تمرکز حقوق کارکنان آن مجموعه در بانک مسکن بود. همچنین با توجه به موقعیت ساختمان اداره کل انتقال خون استان در نقطه مناسب شهری، از فضای تبلیغاتی محیطی آن ساختمان جهت انجام تبلیغات بانک استفاده می شود.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000