شروع ساخت مستند زیر سقف توسط مدیریت شعب استان فارس

بانک مسکن در راستای مسئولیت اجتماعی خود و ایجاد زنجیره ارزش، با همکاری فعالان بخش مسکن و ساختمان اقدام به انعقاد قرارداد ساخت، مستند زیر سقف کرده است.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، کمالی مدیر شعب استان فارس گفت: همان گونه که در ورزش مستندی مانند 90 و در سینما مستندی مانند 7 داریم امیدواریم این اقدام مدیریت فارس آغازی بر ساخت مستندی در سطح ملی باشد . وی افزود: در بخش مسکن با وجود ظرفیت های فراوان تولید کنندگان داخلی و خدمات متنوع مالی بانک مسکن ، متأسفانه متناسب با این ظرفیت ها اطلاعات کافی در جامعه وجود ندارد که اطلاع رسانی یکی دیگر از اهداف تهیه این مستند می باشد. کمالی همچنین تصریح کرد : تمامی هزینه های تهیه این مستند را فعالان بخش مسکن و ساختمان پرداخت کرده اند و بانک مسکن هیچ گونه وجهی را پرداخت ننموده است ضمن اینکه محوریت تولید با بانک مسکن می باشد.

گفتنی است این مستند شامل : ارائه خدمات بانک مسکن ، پاسخ و پرسش ، میزگرد فعالان بخش مسکن و ساختمان ، گفتگو با استاندار ، معاون استاندار ، روسای راه و شهرسازی ، بنیاد مسکن ، کارخانه های تولید مصالح و لوزام ساختمانی و مصرف کنندگان مصالح و لوازم ساختمانی و خریداران واحدهای مسکونی ،طرح باز آفرینی شهری و... می باشد.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000