حضور مدیر شعب بانک مسکن خراسان جنوبی در شورای هماهنگی راه و شهرسازی

دومین جلسه شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی استان با حضور مهندس رستمی مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد و حقوق شهروندان وزارت راه وشهرسازی برگزار شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، رستمی در این جلسه گفت: تشکیل این شورا با توجه به دستورالعمل مقام عالی وزارت ، بستر مناسبی برای حل و فصل موضوعات مختلف در حوزه های راه و شهرسازی خواهد بود .

وی اظهار داشت : هدف از تشکیل شورای هماهنگی راه و شهرسازی ایجاد هم افزایی دستگاه ها در بخش های حمل و نقل ، مسکن ، شهرسازی و پاسخگویی به موقع به مراجع ذی صلاح و شفاف سازی خدمات می باشد .

محمد پورقربانی مدیر شعب بیان داشت : بانک مسکن به عنوان یک بانک تخصصی در عرصه ساخت و ساز با جهت گیری حمایتی در حوزه مسکن همواره تلاش دارد در رونق اقتصادی کشور تاثیر گذار باشد . پورقربانی با اشاره به سخنان رستمی مدیرکل مدیریت عملکرد و حقوق شهروندی ، قرار گرفتن میز مسوول شعبه در سالن معاملات شعبه را در تکریم مشتری به منظور ارایه خدمات مطلوب موثر دانست .

وی در ادامه در حوزه رفع مشکل شهروندان و پاسخ مناسب به شکایات گفت : پاسخگویی به شکایات مشتری به صورت روزانه پیگیری و در همان روز پاسخ داده می شود . وی اخذ سیاست های تسهیل گر بانک در حوزه تسهیلات را نشان از رویکردی مشتری محور دانست و از افتتاح 2689 فقره صندوق پس انداز مسکن یکم با میزان سپرده ای بالغ بر 430 میلیارد ریال خبر داد .

پورقربانی در ادامه گفت از 31247 فقره واحد طرح مسکن مهر منعقد شده ، تعداد 28883 فقره قابلیت فروش اقساطی دارند که از این میان 27862 واحد تقسیط و 1021 واحد باقی مانده در پروسه فروش اقساطی قرار گرفته است .


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000