تقدیر به مناسبت روز خبرنگار در مدیریت سمنان

هم زمان با 17 مرداد و روز خبرنگار مراسمی با حضور محسن بابایی مدیر شعب استان سمنان، برگزار و از خبرنگاران و اصحاب رسانه استان، تقدیر و تجلیل شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، محسن بابایی مدیر شعب استان سمنان ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهید بزرگوار محمود صارمی و تبریک روز خبرنگار، از خبرنگاران مدعو به دلیل همکاری صمیمانه و نزدیک با بانک مسکن تقدیر و تشکر کرد.

وی با تاکید بر اهمیت و نقش موثر خبر و رسانه در جامعه، گفت : روز خبرنگار یادآور مجاهدت های زنان و مردان حقیقت طلبی است که با هدف روایت حقیقت، بیرق بزرگ " آگاهی بخشی" را بر دوش کشیده و خاضعانه و بی ادعا وجود خویش را چراغ راه جامعه کرده اند .

مدیر شعب استان سمنان، افزود : زندگی انسان امروز، بیش از هر زمان دیگر مرهون تلاش فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی است؛ آنانی که بدون هیچ چشمداشتی، آگاهی بخشی به جامعه را رسالت خویش قرار داده و با تراوش رنج و غم و شادی مردم از قلم متعهد خود "چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نمانـد قرار" را عینیت می‌بخشند.

​وی با اشاره به اینکه خبرنگاری حرفه‌ای است که شب و روز ندارد، نیاز وافر عصر ارتباطات به خبرنگار و نقش انکارنشدنی وی در اطلاع رسانی را که با قبول خطر‌های فراوان، برای ساختن فرهنگ غنی و ساختن کشوری آباد و آزاد می نویسد، کاملاً مشهود و لازم دانست.

بابایی در این مراسم با ارایه گزارشی از فعالیت ها و عملکرد بانک مسکن در استان سمنان، به برخی از برنامه ها و خدمات متمایز بانک مسکن بویژه حساب صندوق پس اندازمسکن یکم ، سپرده ممتاز، حساب جوانان و همچنین فک رهن در قبال سپرده رها اشاره کرد.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000