وطنخواه مدیرمجتمع پردیس چادگان :

امر مهم بازاریابی و تعامل بیشتر با نهادها و سازمانها سرلوحه کار مجتمع

مدیر مجتمع آموزشی فرهنگی پردیس چادگان بر امر مهم بازاریابی هدفمند و همچنین تعامل بیشتر با بدنه بانک و نهادهای برون سازمانی تاکید کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، غلامرضا وطنخواه در ابتدای نشست معرفی مجتمع با فرمانداری چادگان ضمن تشریح فضاهای اقامتی ، آموزشی ، ورزشی و رستوران مجتمع، به ارائه سخنانی در رابطه با فلسفه و رسالت تشکیل مکان‌های آموزشی ، رفاهی و تفریحی پرداخت.

وی با اشاره به ویژگی‌های این مجتمع و پتانسیل های موجود ، توانمندی و آمادگی پرسنل در رابطه با برگزاری همایشها و سمینارهای مختلف را اعلام نمودند

در ادامه این نشست ها سؤالاتی از طرف حاضرین در رابطه با نحوه اختصاص واحدها و چگونگی برگزاری همایشها و کلاسهای آموزشی مطرح که پاسخ و توضیحات لازم توسط میزبان ارائه گردید .

در پایان جلسه ضمن بازدید حاضرین از کافی شاپ ، سالن همایش، کلوپ ورزشی ، رختشویخانه ، ویلاها ، سالن رستوران . اظهار امیدواری شد که با تعامل بیشتر طرفین در آینده نزدیک بتوانند از امکانات خوب و قابل تقدیر این مجتمع استفاده نمایند

در ادامه استوار فرماندار چادگان با توجه به تجربه کار در مناطق مختلف کشور و کویر ایران اظهار داشت: موقعیت جغرافیایی خاص ، آب و هوای مطبوع و معتدل همراه با طبیعت سرسبز و امکانات رفاهی مناسب این دهکده و شهرستان امکان پذیرش هم میهمنان عزیز از سراسر کشور و توریست و گردشگران سبز از کشورهائی که علاقه مند بازدید از این مکانها هستند را دارا می باشد و در این صورت رونق کار و کسب را به همراه خواهد داشت . ایشان همدلی و برنامه ریزی صحیح را کلید دسترسی به این مهم دانستند .

در پایان این دیدار فرماندار ضمن قول مساعدت و همکاری در زمینه های مختلف ، اظهار امیدواری کرد : در آینده جلسات و همایش هائی در این مجتمع برگزار گردد.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000