آقاملایی عضو هیأت مدیره :

کسب رتبه اول بانک مسکن در زمینه پرداخت تسهیلات

بانک مسکن استان هرمزگان در زمینه پرداخت تسهیلات در شبکه بانکی کشور حایز رتبه اول می باشد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مکسن-هیبنا، آقا ملایی عضو محترم هیأت مدیره بانک ضمن دیدار از منطقه ویژه بندر شهید رجایی و دیدار با کاپیتان اله مراد عفیفی پور ، مدیر کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان ، بانک مسکن را در زمینه پرداخت تسهیلات در شبکه بانکی کشور دارای رتبه اول بیان داشت .

آقاملایی در این بازدید که به اتفاق محمود لاری مدیر امور استان ها و بازاریابی و ضیاءالدین شاکر معاون اجرایی مدیریت هرمزگان در مجتمع بندری شهید رجایی صورت گرفت بانک مسکن را با دارا بودن بیش از 6 میلیون پرونده تسهیلاتی زنده، دارای بیشترین تعداد تسهیلات اعطایی اعلام و اظهار داشت : با توجه به اینکه قسمت عمده فعالیت بانک پرداخت تسهیلات می باشد کلیه تسهیلات گیرندگان برای پرداخت قسط نیازی به حضور در شعب بانک نداشته و اقساطشان را می توانند از طریق درگاه های مجازی بپردازند که این امکان یکی دیگر از مزیت های بانک مسکن بوده و در شبکه بانکی از این لحاظ پیشتاز می باشیم.

عضو هیأت مدیره بانک همچنین افزود: در بانک مسکن شعب دارای اختیارات بالایی هستند و در زمینه ارایه خدمات و پرداخت تسهیلات مسوولین شعبه معمولا هیچ محدودیتی ندارند.

آقا ملایی با اشاره به اینکه 90 درصد فعالیت های بانک مسکن در بخش مسکن و 10 درصد در سایر بخش ها می باشد گفت : همین 10 درصد ظرفیت در سایر بخش ها، بستر بسیار مناسبی برای همکاری با اداره کل بنادر و دریانوردی پس از استقرار باجه بانک در محل سالن خدمات دریایی و بندری مجتمع شهید رجایی می باشد.

کاپیتان اله مراد عفیفی پور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان در ادامه این دیدار ضمن بیان اینکه 60درصد تجارت دریایی ایران از طریق مجتمع بندری شهید رجایی بندرعباس انجام و 40 درصد دیگر از سایر بنادر شمال و جنوب انجام می شود از حضور مدیران بانک مسکن اظهار خرسندی نمود .

مدیر کل بنادر و دریا نوردی هرمزگان همچنین به ظرفیت بالای پذیرش خدمات بانکی و پتانسیل بالای سرمایه گذاری در مجتمع های بندری اشاره و بیان داشت : این اداره کل آمادگی دارد پس از استقرار باجه بانک در محل سالن خدمات دریایی و بندری در معرفی شرکت های طرف قرارداد با آن اداره کل با بانک مسکن همکاری نماید .


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000