نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی :

تأکید بر نقش چشمگیر ستاد ملی بازآفرینی

ما می‌توانیم از طریق همکاری و هماهنگی‌های ستاد ملی ضمن حفظ آثار تاریخی، پروژه‌های فرسوده را به روز کرده و شرایط ایده آل برای تداوم زندگی شهروندان را در سطح شهرها ایجاد کنیم.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، بهمن طاهرخانی نماینده مجلس شورای اسلامی با تأکید بر نقش چشمگیر برگزاری ستاد ملی بازآفرینی شهری در حوزه رسیدگی به بافت‌های ناکارآمد در کشور، بیان کرد: خوشبختانه ستاد ملی بازآفرینی به صورت منظم و با حضور فرهیختگان و متخصصان در این حوزه برگزار شده و به بررسی شرایط مناطق ناکارآمد در تمامی استان ها وشهرستان‌ها می‌پردازد که مساله بسیار مهمی به شمار می‌رود.

طاهرخانی با بیان اینکه اگر جلسات مذکور به صورت جدی و دلسوزانه ترغیب شود قطعا نتایج بسیار مطلوبی بر جای خواهد گذاشت گفت: باید تلاش شود تا جلسات ستاد ملی به نقاطی خاص محدود نشده و درنهایت بتواند تحول عظیمی در سطح کشور چه شهرهای کوچک و چه بزرگ ایجاد کند.

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی همچنین اعلام کرد: بدون شک مشکلات مربوط به کلانشهرها و سیاست‌های شهری توسط یک فرد و یا یک دستگاه رفع نشده و برای برطرف کردن چالش‌ها و برون رفت از معضلات باید تمامی بخش‌های ذی ربط وارد عمل شوند.

این مقام مسوول با تأکید بر اینکه ستاد ملی بازآفرینی می‌تواند شهرها را زنده کرده و حیاتی دوباره به آن‌ها ببخشد، گفت: ما می‌توانیم از طریق همکاری و هماهنگی‌های ستاد ملی ضمن حفظ آثار تاریخی، پروژه‌های فرسوده را به روز کرده و شرایط ایده آل برای تداوم زندگی شهروندان را در سطح شهرها ایجاد کنیم.

طاهرخانی در پایان با اشاره به نقش مجلس شورای اسلامی در این حوزه بیان کرد: در این بین مجلس شورای اسلامی باید با تصویب قوانین به روز و کارآمد، اقدامات مربوطه را تسریع و هر چه زودتر پروژه‌ها را به نقطه ایده‌آل برساند، چرا که باید روند مهاجرت‌ها در کشور متوقف شده و همکاری لازم بین وزارتخانه‌های ذیربط و مجلس در این راستا وجود داشته باشد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000