در بازدید طاهرخانی از آخرین وضعیت سایت مسکن مهر پردیس مطرح شد:

پیش‌بینی افزایش ۵ میلیون تومانی تسهیلات مسکن مهر در برخی از پروژه‌های باقیمانده

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از استقرار کارگزاری مسکن مهر با هدف سهولت و تسریع در کار متقاضیان خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس روز یکشنبه مورخ 6 آبان ماه ۹۷، آخرین مسائل و مشکلات مربوط به مسکن مهر و پروژه‌های عمرانی در پردیس با حضور حبیب‌اله طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در محل شرکت عمران بررسی شد.

در این نشست آخرین مسائل و مشکلات مسکن مهر و پروژه‌های عمرانی در پردیس بررسی و مقرر شد برای سهولت و تسریع در کار متقاضیان، کارگزاری مسکن مهر در فاز مستقر شود.

وی به افزایش تسهیلات پروژه های مسکن مهر اشاره کرد و گفت: اصل افزایش تسهیلات برای پروژه‌های مسکن مهر پردیس بوده و ممکن است تسهیلات برخی پروژه‌ها در سایر شهرها نیز تا ۵ میلیون تومان افزایش یابد.

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در این بازدید پیرامون تامین منابع مالی مربوط به اتمام ساخت و ساز خاطرنشان کرد: اغلب پروژه‌های باقیمانده روی نازک‌ کاری هستند؛ تغییرات قیمتی سال جاری نیز بیشترین تاثیر را روی این مرحله گذاشته است. به عنوان مثال این افزایش قیمت روی آسانسور، رادیاتور، پکیج، بوستر پمپ،‌ شیرآلات و ... بعضا پیمانکار برای تهیه این اقلام به مشکل بر می‌خورد. نمونه عینی پکیج بود که در پردیس ما را دچار مشکل کرد که البته خوشبختانه این مسئله حل شده و به صورت هفتگی ۱۰۰ پکیج تحویل می‌شود.

طاهرخانی همچنین در خصوص افزایش ۵ میلیون تومانی تسهیلات متقاضیان مسکن مهر بیان کرد: برای کمک به آورده متقاضیان به دنبال طرحی هستم تا برخی پروژه‌ها که به افزایش قیمت برخورده‌اند،‌ افزایش ۵ میلیون تومانی تسهیلات به عنوان جایگزین آورده مردم را داشته باشند. این برنامه برای پروژه‌هایی است که به افتتاح نرسیده‌اند، باید مشخص شود که چه پروژه‌هایی مشمول این افزایش تسهیلات می‌شوند. اما اصل افزایش تسهیلات برای پروژه‌های مسکن مهر پردیس بوده و ممکن است تسهیلات برخی پروژه‌ها در سایر شهرها نیز ۵ میلیون تومان افزایش یابد. افزایش ۵ میلیون تومانی به دولت ارایه شده و از محل خط اعتباری مسکن مهر تامین اعتبار می‌شود.

گفتنی است در این بازدید رحیمی و روانفر (اعضای مجمع شرکت مادر)، چاغروندی (مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس) و اعضای هیأت مدیره و معاونین شرکت عمران پردیس وی را همراهی کردند.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000