پاسخگویی مدیر استان آذربایجان شرقی

امیر رنجبریان مدیر شعب بانک مسکن استان آذربایجان شرقی صبح روز دوشنبه تاریخ 97/9/19 با حضور در استانداری این استان، دفتر سامانه ارتباط مردم با دولت(سامد)، به درخواست های مردمی به صورت تلفنی پاسخ داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

امیر رنجبریان بعد از حضور یک ساعته خود در دفتر سامانه سامد، طی سخنانی رسیدگی به مشکلات آحاد مختلف مردم را یکی از افتخارات و اولویت های اصلی بانک مسکن در استان دانست و افزود: سعی ما همواره بر این امر استوار است که بر طرف کردن مسائل و مشکلات مردم را برای خود فریضه دانسته و قدم برداشتن در این زمینه را برای خود افتخار بدانیم.

رنجبریان در ادامه سخنان خود به روند سریع پاسخگویی به نامه های ارسالی از طریق سامانه سامد به بانک مسکن استان اشاره کرد و افزود: تعداد نامه های ارجاعی به بانک مسکن از بهمن سال 1388 تاکنون 13146 فقره می باشد و سعی بر این شده تا آنجایی که در توان داشتیم و دستورالعمل ها و بخش نامه ها اجازه می دادند، پاسخ و مشاوره مناسبی را به هموطنان عزیزمان ارایه دهیم و تا این لحظه هیچ نامه ای بدون اقدام در کارتابل سامانه سامد استان وجود ندارد.

مدیر شعب استان در ادامه سخنان خود گفت: بانک مسکن یکی از نهادهای مالی کشور بوده و همواره به مردمی بودن خود بالیده است زیرا که تنها بانک دولتی و تخصصی در زمینه مسکن بوده و رسالت اصلی خود را در تامین مسکن برای اقشار مختلف جامعه و آسیب پذیر به درستی انجام داده است که پرداخت تسهیلات مسکن مهر نمونه بارزی از این خدمت رسانی ملی به مردم شریف ایران اسلامی می باشد. در این راستا بانک مسکن توانست به تنهایی در سراسر کشور با تامین مالی مسکن مهر ، اقشار بسیار زیادی از طبقه پایین و کم درآمد جامعه را صاحب خانه نماید و در استان نیز شاهد تلاش جهادگونه همکاران در پرداخت تسهیلات مسکن مهر و پرداخت تسهیلات به زلزله زدگان منطقه ارسباران بودیم.

وی به نمونه هایی از دیدار مردمی مدیر شعب بانک مسکن استان با مردم به صورت روزانه اشاره کرد و افزود: یکی از تدبیرهای خوبی که نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه کلانشهر تبریز به کار برده است دیدار مستقیم مردم با مسوولین اجرایی استان قبل از شروع نماز جمعه در مصلی اعظم امام خمینی(ره) تبریز می باشد و بانک مسکن همواره یکی از نهاد های مالی بوده که پیشقدم حضور در این گونه جلسات مردمی می باشد. لذا با توجه به رسالت بانک مسکن، تاکنون سعی بر این شده است که در این گونه مجالس بانک مسکن پیشتاز شود و از نزدیک با مردم در ارتباط باشد تا بتواند مشکلاتی را که مردم در استان دارند به راحتی احصاء و نسبت به حل آنها در سطح استان اقدام نماید.

رنجبریان ادامه داد: ، در خطبه های نماز جمعه توسط امام جمعه تبریز، آیت الله دکتر آل هاشم، حضور به هنگام بانک مسکن نیز مورد تمجید قرار گرفته است.

وی افزود: اهتمام مجموعه همکاران برای برطرف نمودن مشکلات مردم در استان به حدی است که قسمت اعظم بدهی معوق یکی از مراجعه کنندگان مردمی در مصلی تبریز که بینایی خود را از دست داده بود توسط همکاران، جمع آوری و پرداخت شد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000