امروز در محل مصلی امام خمینی (ره) با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح می شود

نمایشگاه «مسکن،شهرسازی و بازآفرینی شهری»

نمایشگاه «مسکن،شهرسازی و بازآفرینی شهری» تا دقایقی دیگر با حضور وزیر راه وشهرسازی و سخنرانی وی آغاز به کار خواهد کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا،نمایشگاه «مسکن،شهرسازی و بازآفرینی شهری» به مدت سه روز کاری از صبح امروز 23 دی ماه تا پایان وقت اداری روز 25 دی ماه 97 در محل مصلی امام خمینی (ره) واقع در سالن شبستان مصلی برگزار خواهد شد.

هدف از تشکیل این نمایشگاه که همه ساله برگزار می شود، بیان برنامه ها،ظرفیت های موجود،رویکردها،توانمندی ها و ارائه آخرین دستاوردهای حاصل شده در حوزه توسعه شهری به منظور جذب سرمایه گذاری های قابل انجام داخلی و خارجی در پروژه های عمرانی کشور است.

همچنین نشست های خبری مربوط به این نمایشگاه،از 23 تا 25 دی ماه در سالن شبستان مصلای امام خمینی (ره)با حضور معاونان وزیر،روسای شرکت ها وسازمان های تابعه وزارت راه وشهرسازی در روزهای برگزاری نمایشگاه در نوبت های صبح و عصر برگزار می شود.

در این نشست ها آخرین برنامه ها و دستاوردهای هر یک از زیرمجموعه های مسکن و شهرسازی این وزارتخانه تشریح و اعلام عمومی خواهد شد.

قرار است مدیر عامل بانک مسکن نیز این هفته با حضور در نمایشگاه مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری، ضمن تشریح سبد تسهیلات ساخت و خرید مسکن برای فعالان این بازار، برنامه های بانک برای چگونگی تامین مالی پروژه های بازآفرینی شهری و همچنین کارنامه عملکردی بانک در زمینه پرداخت تسهیلات طی یکسال گذشته را نیز تشریح کند.

تا دقایقی دیگر، این نمایشگاه با حضور وزیر راه و شهرسازی و شهردار تهران افتتاح رسمی خواهد شد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000