مدیرکل راه و شهرسازی استان خبر داد:

افتتاح ۲ هزار واحد مسکن مهر در آذربایجان غربی

امسال نزدیک به ۲ هزار واحد مسکن مهر افتتاح شده است و در بسیاری از شهرهای استان شاهد تکمیل پروژه‌های مسکن مهر هستیم.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، ابراهیم مبارک‌قدم، مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی در نشست با کارکنان اداره راه و شهرسازی استان گفت: اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی یکی از گسترده‌ترین دستگاه‌های اجرایی است که زندگی آحاد مردم با فعالیت‌ها و محوریت‌های سازمانی آن گره خورده است.

وی با بیان اینکه برنامه‌های اجرایی حوزه ساخت و توسعه راه‌ها با اولویت توسعه راه های ارتباطی فراملی پیش می‌رود، افزود: پروژه های نیمه تمام به خصوص طرح‌های کلیدی محورهای خوی- سلماس، خوی- ایواوغلی، میاندوآب- سرچم که جنوب شرقی استان را به شبکه آزادراهی کشور متصل می‌کند، اولویت‌بندی شده و روند پیشرفت اجرایی این پروژه‌ها رصد می‌شود.

مبارک‌قدم از اتمام مطالعات طرح بهسازی و تعریض محور تکاب- دندی خبر داد و گفت: شهرستان تکاب علی رغم ظرفیت‌های بالقوه اقتصادی از نظر شاخص توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل وضعیت مطلوبی ندارد و مسیر دسترسی به این منطقه با شروع این پروژه ایمن و استاندارد می‌شود.

این مقام مسوول از بررسی روند اجرای تک تک پروژه‌های باقی مانده مسکن مهر خبر داد و گفت: امسال نزدیک به ۲ هزار واحد مسکن مهر افتتاح شد و خوشبختانه در بسیاری از شهرهای استان شاهد تکمیل پروژه‌های مسکن مهر هستیم.

مدیرکل راه و شهرسازی این استان در خصوص طرح بازآفرینی شهری تصریح کرد: مشکلات محلات هدف اجرای بازآفرینی شهری شناسایی، نیازسنجی و اولویت‌بندی شده و یک برنامه جامع اقدام مشترک با اعتبار یک هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال در حوزه بازآفرینی شهری استان اجرا می‌شود.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000