طرح برگزیده معماری «پروژه باغ جنت اصفهان» معرفی شد

در جلسه کمیته معماری شرکت گروه سرمایه‌ گذاری مسکن، از بین 5 طرح معماری پروژه باغ جنت اصفهان ارائه شده به دبیرخانه کمیته، طرح‌های برگزیده معرفی شدند.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، در ابتدای این جلسه مدرس هاشمی، مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری مسکن زاینده‌رود، با اشاره به روند اجرایی فراخوان طرح معماری پروژه باغ جنت اصفهان گفت: این شرکت در اوایل دی‌ماه امسال اقدام به فراخوان طراحی معماری پروژه فوق کرد و با در اختیار قرار دادن و در فرصتی یک‌ ماهه و ابلاغ خواسته‌های کارفرمایی، سرانجام 5 طرح که همگی از طراحان برجسته شهر اصفهان انتخاب شده بودند، به دبیر خانه کمیته معماری ارسال شد.
پس از ارایه گزارش مدیر عامل شرکت زاینده‌رود، طراحان یک به یک به معرفی طرح خود پرداختند که مشخصات و مزیت‌های طرح خود را به اطلاع اعضای کمیته رساندند.
پس از ارایه طرح‌ها، اعضای کمیته به جمع‌بندی و انتخاب طرح‌های برگزیده اقدام کردند که با جدول امتیاز دهی، طرح برتر مشخص و معرفی شد.
بر اساس اعلام اعضای کمیته طرح معماری شفیعی مدیر عامل شرکت مهندسین مشاور سرمایه‌گذاری مسکن به عنوان طرح برتر (مشروط بر حل مسائل مختلف از نگاه داوران)، طرح‌ ارائه شده مهندس شروین حسینی رتبه دوم و مهندس هومن زندی نیز به عنوان رتبه سوم معرفی شدند. جوایز رتبه‌های اول تا سوم نیز به ترتیب، نفر اول عقد قرارداد طراحی پروژه باغ جنت اصفهان، نفر دوم مبلغ 200 میلیون ریال و نفر سوم مبلغ 150 میلیون ریال خواهد بود.
در پایان این جلسه اعضای کمیته، از آثار و طرح‌های معماری پروژه باغ جنت اصفهان بازدید به عمل آوردند.
پس از برگزاری موفق مسابقه بازآفرینی شهری تبریز (پروژه آیمان)، جریان مسابقات معماری در گروه سرمایه‌گذاری مسکن آغاز شده است و تاکنون برای پروژه‌های اسکان تبریز، عتیق اردبیل و باغ جنت اصفهان از این روش برای انتخاب معمار برتر با داوری کمیته معماری گروه استفاده کردند.
این جلسه با حضور ظهیری مدیرعامل گروه سرمایه گذاری مسکن، مروج معاون فناوری و مدیریت ساخت این شرکت، مدرس هاشمی مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری مسکن زاینده‌رود و تعدادی از کارشناسان معماری شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن به همراه مهندس حسین شیخ زین‌الدین عضو هیات امناء انجمن مفاخر معماری ایران ، مهندس سیدجواد میرحسینی، مهندس پورکرامتی و مهندس فرجام، از معماران برجسته‌ترین کشور و همچنین با حضور نماینده مالکین زمین در دفتر جلسات مدیر عامل گروه برگزار شد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000