اقدامات بانک مسکن در صیانت از حقوق شهروندی بی نظیر است

تیم بازرسی کمیته صیانت از حقوق شهروندی استانداری کردستان از مدیریت شعب بانک مسکن استان بازدید و با سلیمی،مدیر شعب این استان دیدار و گفتگو کردند.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، در این دیدار شیلا غلامی مسوول تیم بازرسی کمیته صیانت از حقوق شهروندی استانداری کردستان، ضمن بازدید از قسمتهای مدیریت و بررسی میزان اقدامات بانک مسکن در رعایت بندهای دستور العمل صیانت از حقوق شهروندی، در دیدار با جلال الدین سلیمی، مدیر شعب استان ابراز داشت: اقدامات بانک مسکن در صیانت از حقوق شهروندی بی نظیر است.
غلامی مهمترین عامل موفقیت بانک مسکن در صیانت از حقوق شهروندی را استفاده از ظرفیت های نظارتی سازمان از جمله: حراست، بازرسی، حفاظت پرسنل، بسیج، شورای امر به معروف و نهی از منکر دانست و ابراز داشت: توسعه بانکداری الکترونیک با سایت اینترنتی بسیار امن، ارایه خدمات و تسهیلات در کم ترین زمان ممکن، سامانه تلفنی بسیار آسان، میز خدمت مجهز به IT، پاسخگو بودن مدیران به ارباب رجوع در تمام ساعات اداری از جمله اقدامات ارزنده بانک مسکن در صیانت از حقوق شهروندی است.

جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از حضور تیم بازرسی صیانت از حقوق شهروندی استانداری کردستان در بانک مسکن گفت: رعایت حقوق شهروندی باعث پویایی هر سازمانی می شود و در سازمانهای مالی همانند بانک توجه به حقوق شهروندی اصلی بنیادین و ضروری است چون حیات و تداوم فعالیت بانک منوط به رضایتمندی مشتریان است.
سلیمی رعایت دستورالعملهای حقوق شهروندی در بانک مسکن را بعنوان یک وظیفه ذاتی هر یک از کارکنان دانست و ابراز داشت: آگاه سازی شهروندان از خدمات و تسهیلات، آسان سازی ارایه خدمت و توجه به رضایتمندی آنان، سرلوحه کار تمامی کارکنان است.

در پایان این بازدید، تیم بازرسی استانداری کردستان، رضایتمندی خود را از اقدامات بانک مسکن در صیانت از حقوق شهروندی اعلام کرد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000