برگزاری اولین کنفرانس بزرگ نخبگان کارآفرینی و فروش کشور در استان مرکزی

بانک مسکن به عنوان بزرگترین بانک از منظر توسعه ای، با کمک مرکز توسعه کارآفرینی، مسیر ورود فکر و ایده به بخش مسکن و ساختمان و بازار پول را تسهیل خواهد کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، در اولین کنفرانس بزرگ نخبگان کارآفرینی و فروش کشور که به میزبانی استان مرکزی در سالن ستارگان شهر اراک برگزار شد و تنی چند از برترین های کارآفرینی و فروش کشور و مسوولین بلندپایه استان مرکزی و مدیرشعب بانک مسکن در استان مرکزی و بیش از هفتصد نفر از مشتاقان بازار صنعت و کارآفرینی حضور داشتند؛ هر یک از کارآفرینان برتر مدعو و از جمله: بهروز فروتن بنیانگذار صنایع غذائی بهروز، بابک بختیاری بنیانگذار آیس پک و تنورک، مهدی صفائی کارآفرین برتر سالهای 92 تا 97، حمید رضا محمودی مدیر عامل آژانس تبلیغاتی فست کلیک، مهدی دادفر مدیر عامل دلفین آی تی، ماهان تیموری بنیانگذار هوش مالی، بهزادحسین عباسی مدرس و مشاور ارشد فروش و بازاریابی و محمد مهدی ربانی مدیر مسوول مجله خلاقیت از تهران و حسن مهدی نیا مدیر عامل شرکت لجور هیدرولیک و کارآفرین برتر استان مرکزی در طول 10 سال اخیر؛ پیرامون بیوگرافی، شرح زندگی شخصی و کاری خود و علل توفیق شان در طول سالهای اخیر در عرصه ایجاد اشتغال و کارآفرینی توضیحاتی دادند.

مجید امیری مدیر شعب بانک مسکن استان مرکزی نیز که به اتفاق شماری از روسای شعب و کارشناسان بانک مسکن استان به عنوان حامی در این کنفرانس حضور یافته بودند، در جمع حاضرین با بیان اینکه مرکز توسعه کارآفرینی بانک مسکن در سه حوزه مسکن و ساختمان، خدمات نوین تامین مالی و همچنین بانکداری الکترونیک، از ایده های نوین و کارآفرین، همه نوع حمایت مالی و فنی را به عمل می آورد، گفت: بانک مسکن در سال گذشته در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری درباره اقتصاد مقاومتی و درون زا بودن اقتصاد، اقدام به راه اندازی مرکز توسعه کارآفرینی به منظور توجه به اقتصاد دانش بنیان و حمایت موثر از نخبگان کشور و همچنین توسعه کارآفرینی کرد و این اقدام در مسیر سیاست های اقتصاد مقاومتی و نقشه راه مربوطه مبتنی بر تامین شرایط فعال سازی شرکت های دانش بنیان و نیز ایجاد مشارکت برای توسعه کارآفرینی و هم افزایی در فعالیت های اقتصادی، شکل گرفته است.

امیری تصریح کرد: بانک مسکن به عنوان بزرگترین بانک از منظر توسعه ای، بنا دارد به کمک مرکز توسعه کارآفرینی، مسیر ورود فکر و ایده به بخش مسکن و ساختمان همینطور بازار پول را تسهیل کند. ضمن آنکه در این مسیر امکان خلق مشتری آینده نیز برای بانک مسکن فراهم می شود.

وی افزود: در بخش مسکن، ظرفیت های مختلفی از جمله انبوه سازی، صرفه جویی در مصرف انرژی و همچنین ظرفیت های قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن وجود دارد که مرکز توسعه کارآفرینی بانک مسکن می تواند آنها را فعال تر کند.

مدیر شعب بانک مسکن استان همچنین اظهار داشت: گروه بانک مسکن شامل گروه مالی، شرکت تامین سرمایه و شرکت سرمایه گذاری و همچنین شرکت ناواکو، زنجیره حمایت و پشتیبانی از ایده ها در چارچوب فعالیت مرکز توسعه کارآفرینی بانک مسکن را تشکیل می دهند. بطوریکه هر کدام به اتکای ظرفیت تخصصی خود، خدمات توانمندسازی به صاحبان ایده تا مسیر شکل گیری نهایی شرکت و محصول در شرکت های نوپا را ارایه می کنند.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد: مرکز توسعه کارآفرینی بانک مسکن بتواند بر چالش بیکاری و متعاقبا ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در کشور فایق آید.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000