فریبرز نعیمی مدیر منطقه غرب تهران در جلسه همفکری با مسوولین شرکت عمران شهر جدید پرند تاکید کرد:

تسریع در تحویل واحدهای مسکن مهر در سایه همسوسازی اهداف بانک و شرکت عمران

در سایه همسوسازی اهداف بانک و شرکت عمران، شاهد تسریع در تحویل واحدهای مسکن مهر به متقاضیان خواهیم بود.
پایگاه خبری بانک مسکن

بنا به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، فریبرز نعیمی مدیر منطقه غرب تهران در جلسه همفکری با مسوولین شرکت عمران پرند که با حضور مسوولین مدیریت ، رییس حوزه جنوبغرب استان تهران، رییس شعبه پرند، مسوولین دوایر اعتبارات و سیستم ها و اعضای هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید پرند برگزار شد، اظهار داشت: هدف از برگزاری جلسات با شرکت عمران، رسیدن به نقاط مشترک به منظور پیشبرد هرچه بهتر امور مربوط به تحویل واحدهای مسکن مهر می باشد.

نعیمی با اشاره به تمرکز اجرای طرح مسکن مهر در شعبه پرند، بیان کرد: مدیریت غرب تهران، به منظور ارتقای کمیت و کیفیت اجرای این طرح، از هیچگونه کوششی فروگذار نکرده و همواره حسن نیت خود را با استفاده حداکثری از ظرفیت های موجود اعم از نیروی انسانی، تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری و ایجاد فضای کاری مناسب نشان داده است.

وی در ادامه ضمن بررسی مشکلات روال کاری فعلی و ارزیابی راه حل های پیشنهادی، ابراز امیدواری کرد با جمع بندی نظرات مسوولین و کارشناسان مدیریت و شرکت عمران، بتوانیم چارچوب کاری جدیدی تعریف نموده و با پایبندی به آن، در کوتاه نمودن هرچه بیشتر فرایندها و کاهش مراجعات مردم گام های موثری بردایم.

علیرضا جوادی معاون اجرایی منطقه نیز طی سخنانی، با اشاره به مشکلات مردم و دشواری های رفت و آمد آنها مخصوصاً از شهرستان به تهران، بر لزوم کاهش مراجعات حضوری متقاضیان و تکیه بر فناوری اطلاعات با همکاری دوجانبه بانک و شرکت عمران تاکید کرد.

در ادامه مهندس مانگشتی عضو هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید پرند نیز ضمن تشریح روند پیشرفت واحدهای آماده فروش اقساطی، به ارائه مشکلات فعلی در روند معرفی متقاضیان پرداخت که از مهمترین آنها می توان به کاهش تقاضا برای مسکن مهر ، معرفی گروهی متقاضیان و کندی به بار آمده ناشی از انتقال اطلاعات هویتی قبلی به سامانه جدید راه اندازی شده در بانک مسکن اشاره کرد.

مهندس مانگشتی با اشاره به فعالیت های صورت پذیرفته از سوی شرکت عمران پرند در سرعت بخشی به احراز هویت متقاضیان و روند صدور معرفینامه ها، بر لزوم ایجاد تحول در فناوری اطلاعات در روابط کاری بانک و بنیاد تاکید کرد.

در پایان مقرر شد، ضمن اجرای فرآیندهای کاری جدید به صورت آزمایشی، در جلسات هفتگی، مشکلات پیش رو با همفکری و پیگیری طرفین مرتفع گردد.

شایان ذکر است تعداد کل مسکن مهر شهر جدید پرند، بالغ بر 97 هزار واحد می باشد که از این تعداد، تا پایان خرداد ماه سال جاری، بالغ بر 63 هزار واحد فروش اقساطی شده است.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000