دوشنبه 5 خرداد 1399 ساعت 22:16

وزیر راه و شهرسازی رای اعتماد گرفت

وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی از مجلس شورای اسلامی رأی اعتماد گرفت.

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، جلسه رأی اعتماد به وزیران پیشنهادی امور اقتصاد و دارایی، صنعت ، معدن و تجارت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین راه و شهرسازی در دو نوبت عصر و شب برگزار شد.

در این جلسات، پس از اتمام بررسی برنامه‌ها و اظهارات موافقان و مخالفان وزرا، کار رأ‌ی ‌گیری برای اعتماد و یا عدم‌ اعتماد به وزرا آغاز شد و دقایقی پیش نیز کار شمارش آرا پایان یافت و نتایج شمارش آرا اعلام شد.

بر اساس این گزارش، در پایان شمارش آرا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی به 4 وزیر پیشنهادی اعتماد کردند. به این ترتیب محمد اسلامی با اخذ ۲۶۴ رای، ۱۵۱ رای موافق و ۹۸ رای مخالف و ۸ رای ممتنع به عنوان وزیر راه و شهرسازی، رضا رحمانی با اخذ ۲۶۵رای، ۲۰۳موافق، ۴۹ رای مخالف و ۱۳ رای ممتنع به عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت، محمد شریعتمداری با اخذ ۲۶۴ رای ، ۱۹۶ رای موافق، ۶۳ رای مخالف و ۵ رای ممتنع به عنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و فرهاد دژپسند با اخذ ۲۶۵ رای، ۲۰۰رای موافق، ۵۰ رای مخالف و ۱۵ رای ممتنع به عنوان وزیر امور اقتصادی و دارایی انتخاب شدند.کلید واژه هاحقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری بانک مسکن است و استفاده از مطالب با ذکر منع بلامانع است
Powerd By Tasvirnet