چهارشنبه 5 آذر 1399 ساعت 22:31

زنگ آغاز سال تحصیلی در بهارستان به صدا درآمد

محمد اسلامی در دومین روز سفر خود به استان اصفهان با حضور بر سر مزار شهدای ۸ سال دفاع مقدس به آنان ادای احترام کرد و در ادامه زنگ آغاز سال تحصیلی مدرسه دکتر کامروا در شهر جدید بهارستان را به صدا درآورد.

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی صبح امروز، یکشنبه ۳۱ شهریور ماه همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در دومین روز سفر خود به استان اصفهان همراه چند تن از معاونان وزارت راه و شهرسازی، نمایندگان اصفهان در مجلس شورای اسلامی و برخی از مسوولان استان اصفهان، با حضور بر سر مزار شهدای گمنام شهر جدید بهارستان و عطر افشانی مزار آنان یاد و خاطره شهدای ۸ سال دفاع مقدس را گرامی داشت.

وزیر راه و شهرسازی در ادامه بزرگ‌ترین مسجد شهر جدید بهارستان را با زیربنای ۲۶۰۰ مترمربع که به همت شرکت عمران شهر جدید بهارستان ساخته شده است، افتتاح کرد.

اسلامی در ادامه با حضور در دبستان دکتر سید محمد علی کامروا همزمان با آغاز سال تحصیلی زنگ شروع سال تحصیلی جدید را در این مدرسه به صدا درآورد.کلید واژه هاحقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری بانک مسکن است و استفاده از مطالب با ذکر منع بلامانع است
Powerd By Tasvirnet