دوشنبه 23 فروردین 1400 ساعت 19:36

مشارکت بانک مسکن در برگزاری جشن عاطفه ها

همزمان با سراسر کشور مراسم جشن عاطفه ها در روستای قار سنندج برگزار شد و بانک مسکن مدیریت شعب استان کردستان با حضور در این مراسم و اهدای هدایایی به یاری دانش آموزان نیازمند شتافت.

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا در این مراسم که توسط آموزش و پرورش ناحیه 2 سنندج برگزار شد ، سید فواد حسینی رییس آموزش و پرورش ناحیه دو سنندج جشن عاطفه ها را فرصتی برای همدلی و همراهی با دانش آموزان نیازمند و کمک به توسعه دانش دانست و ابراز داشت: با برپایی جشن عاطفه‌ها مهربانی بین دانش آموزانی که به دلایلی برای ادامه تحصیل گرفتاری ها و مشقت هایی دارند، تقسیم می شود.

حسینی از حضور بانک مسکن در این مراسم تقدیر کرد و گفت : بانک مسکن همواره حامی دانش آموزان نیازمند بوده و در کنار تامین سرپناه مردم ، چراغ دانش افروزی را در بین دانش آموزان نیز روشن نموده است.

در این مراسم یونس احمدی معاون مالی و فناوری مدیریت نیز از حضور در جشن عاطفه ها ابراز خرسندی کرد و گفت: جشن عاطفه‌ها بستری مناسب برای ترویج فرهنگ نیکوکاری و احسان در بین دانش آموزان به عنوان آینده‌سازان کشور است و ما نیز بعنوان کارکنان بانک مسکن بسیار خرسندیم که سهم کوچکی در برگزاری این جشن داریم.

احمدی به برنامه های بانک در حمایت از ترویج علم و دانش بانک مسکن اشاره کرد و افزود: بانک مسکن طی چند سال اخیر با احداث مدرسه در مناطق محروم کشور همواره حامی دانش آموزان و توسعه علم و دانش بوده است و در استان کردستان نیز با احداث مدرسه شش کلاسه روستای حسین آباد چراغ اول را در محرومیت زدایی و کمک به دانش آموزان نیازمند روشن کرده است.

لازم بذکر است در این مراسم و مراسم دیگر در روستای برازان سیصد بسته لوازم التحریر به دانش آموزان نیازمند اهداء شد.

حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری بانک مسکن است و استفاده از مطالب با ذکر منع بلامانع است
Powerd By Tasvirnet