جمعه 28 شهریور 1399 ساعت 12:23

مراسم غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدا همزمان با آغاز هفته بسیج در مدیریت کرمان برگزار شد

همزمان با آغاز هفته بسیج قبور مطهر شهدای هشت سال دفاع مقدس با حضور مدیر و جمعی از کارکنان مدیریت کرمان غبار روبی و عطر افشانی شد.

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، محمد غفوریان مدیر شعب استان کرمان در حاشیه این مراسم ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و دوران دفاع مقدس اظهار داشت امروز ما مدیون شهدا و ایثارگران هستیم ، چرا که شهدا با ایثار و از خودگذشتگی در طول دفاع مقدس در جبهه های نبرد حضور پیدا کردند و با فداکاری و از جان گذشتگی در سخت ترین شرایط با شجاعت مسئولیت خطیر خود را به پایان رساندند.

مدیر شعب استان ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را مایه بقای انقلاب اسلامی دانست و افزود به برکت خون شهدای انقلاب ، امروز ایران اسلامی در عرصه های ملی وبین المللی بر قله رفیع افتخار ایستاده است .

غفوریان گفت: شهدا با تأسی از اعمال و رفتار امام راحل درس فداکاری ،وفاداری ،از خود گذشتی ،شجاعت ،شهامت صداقت و... آموختند و در عمل نیز آن را به اثبات رساندند و در راه دفاع از اهداف مقدس اسلام جانفشانی نمودند و حماسه ای جاوید آفریدند.

در پایان این مراسم با اهدا گل و قرائت فاتحه یاد وخاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس و شهدای انقلاب اسلامی گرامی داشته شد.کلید واژه هاحقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری بانک مسکن است و استفاده از مطالب با ذکر منع بلامانع است
Powerd By Tasvirnet