تقدیر معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی

از عملکرد مدیریت شعب بانک مسکن استان بوشهر در امر خدمت رسانی در حوزه راه و شهرسازی تقدیر شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی استان بوشهر در جلسه شورای معاونان از عملکرد مدیریت شعب بانک مسکن استان بوشهر در امر خدمت رسانی در حوزه راه و شهرسازی تقدیر و تشکر کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی در سفر خود به استان بوشهر و با حضور در جلسه شورای معاونان گفت : استان بوشهر از استان‌های پرکار وزارت راه و شهرسازی است و شاهد اجرای پروژه‌های متعددی در بوشهر هستیم که به همت و تلاش کارکنان اداره کل راه و شهرسازی این استان انجام می‌شود.

خاطر نشان می شود: از ۳۶۰۰۰ واحد مسکن مهر احداث شده در استان 31935 واحد با استفاده از تسهیلات مشارکت مدنی بانک مسکن پرداخت شده که از این تعداد 962ر29 واحد معادل ۹۴٪ از واحدهای احداثی تقسیط و 973ر1 واحد باقی مانده که تمام سعی و تلاش این مدیریت تعیین تکلیف واحدهای باقیمانده در کوتاه ترین مدت زمان ممکن می باشد.

در بخش تسهیلات بافت فرسوده استان بوشهر از محل قرارداد عاملیت نیز 51 پروژه به تعداد 254 واحد پرداخت شده است

همچنین در حوزه طرح اقدام ملی مسکن نیز تاکنون 326 واحد به این مدیریت معرفی که تسهیلات پروژه 84 واحدی خورموج منعقد و با تکمیل شدن پرونده سایر پروژه ها، تسهیلات واحدهای باقیمانده نیز در اسرع وقت پرداخت خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی در پایان از عملکرد مدیریت شعب بانک مسکن استان بوشهر در امر خدمت رسانی در حوزه راه و شهرسازی با اهداء لوح سپاس، تقدیر و تشکر به عمل آورد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000