مهرآبادی،معاون وزیر راه و شهرسازی

از بانک مسکن در خصوص پروژه های مسکن مهر استان البرز قدردانی کرد

معاون وزیر راه و شهرسازی و نماینده مجلس ساوجبلاغ از پای کار بودن بانک مسکن از ابتدا تا انتهای مسکن مهر و تلاش همه‌جانبه در به سرانجام رساندن و تعیین تکلیف واحدهای مسکن مهر و همچنین تسریع در روند اجرائی طرح اقدام ملی مسکن قدردانی کردند.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا،، مهرآبادی معاون وزیر راه و شهرسازی و حدادی عضو هیأت رییسه و سخنگوی کمیسیون امور داخلی مجلس در سفر به این استان طی نشستی با حضور شهبازی استاندار و مدیران دستگاه‌ها و نهادهای اجرائی استان، از عملکرد بانک مسکن مدیریت البرز در طرح مسکن مهر و اقدام ملی قدردانی کردند.

در ابتدای این جلسه مهرآبادی از اهمیت تعیین تکلیف هر چه سریع‌تر پروژه‌های مسکن مهر و اهتمام تمامی مقامات و دستگاه‌های اجرایی در به سرانجام رساندن این طرح سخنانی را ایراد کرد.

معاون وزیر راه و شهرسازی ضمن تشکر از بانک مسکن و مجموعه کارکنان این بانک بابت تلاش همه‌جانبه در برای پیشبرد اهداف طرح مسکن مهر ، ابراز امیدواری کرد با نظر مساعد مسوولان کشور و همکاری مسوولان استانی و نهادهای مرتبط و با رفع موانع موجود شاهد تحویل واحدهای مسکن مهر در تعهد این استان، طبق برنامه زمانبندی باشیم.

پس از سخنرانی معاون وزیر راه و شهرسازی نهادهای متولی از جمله اداره کل راه و شهرسازی استان البرز، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و شرکت عمران شهرجدید هشتگرد نسبت به ارایه آخرین اقدامات و آمار پروژه‌های مسکن مهر ازجمله تعداد واحدهای فروش اقساطی شده و همچنین تعداد واحدهای باقیمانده، وضعیت کنونی پروژه‌ها و مشکلات انشعابات و خدمات زیربنایی موجود گزارش‌هایی را ارایه کردند.

در ادامه مهدی بلوچی مدیر شعب استان البرز در خصوص روند کند معرفی اعضا و آمادگی همه‌جانبه بانک مسکن در فروش اقساطی واحدهای مسکن مهر و همچنین ایجاد مجوزهای لازم در بانک مسکن به‌منظور افزایش و تسهیل در روند فروش اقساطی واحدهای مسکن مهر سخن گفت.

بلوچی افزود: به‌منظور تسهیل در شرایط فروش اقساطی واحدهای مسکن مهر ، بانک مسکن این آمادگی را دارد در صورت ارایه پایانکار توسط اداره کل راه و شهرسازی و بنیاد مسکن حتی به صورت موقت همانند شرکت عمران، شرایط اخذ ضامنین را تسهیل کند.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000