استاندارکرمانشاه از عملکرد مدیر وکارکنان بانک مسکن استان تقدیر کرد

استاندار کرمانشاه، از عملکرد بانک مسکن، در همکاری با ستاد بحران استان و همچنین مشارکت در پویش خرید کفش برای دانش آموزان محروم استان، قدردانی کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن –هیبنا،استاندار کرمانشاه، با صدور لوح تقدیر، از حسن ریحانی پور، مدیر شعب بانک مسکن استان کرمانشاه، قدردانی کرد و اظهار داشت: کمک به همنوعان و هموطنان آسیب دیده از حوادث قهری، سنّتی حسنه و برگرفته از آموزه های دینی و انسانی است و چنین افرادی از بهترین پاداش ها نزد خداوند متعال برخوردارند لذا از تلاش مجدانه و اهتمام ارزنده کارکنان بانک مسکن در کمک به تحقق اهداف حیات بخش مدیریت بحران، تقدیر و تشکر می کنم.

این گزارش حاکی است، کارکنان بانک مسکن استان کرمانشاه، در حوادث طبیعی سالهای گذشته از جمله جبران خسارت زلزله و سیل در استان کرمانشاه، ضمن کمکهای خود وارسال نیازهای اولیه برای مردم این مناطق، با پرداخت به موقع تسهیلات، کارنامه ای درخشان از خود به جای گذاشته است.

بنابراین گزارش، بانک مسکن استان کرمانشاه پس از وقوع زلزله سال96در سرپل ذهاب و شهرها و روستاهای آسیب دیده از زلزله در مجموع64هزار و881 فقره تسهیلات به مبلغ هشت هزار و800میلیارد ریال و برای جبران خسارتهای سیل سال97 نیز یک هزار و 171فقره تسهیلات به مبلغ267میلیارد و 200میلیون ریال پرداخت کرد.

مهندس بازوند،استاندار کرمانشاه، با صدور لوح سپاس دیگری، از مدیر شعب بانک مسکن استان تقدیر و به اقدام کارکنان بانک مسکن استان در خریدکفش برای دانش آموزان مناطق محروم استان اشاره کرد و بیان داشت: مشارکت خوب کارکنان شما در این امر خداپسندانه و یاری رساندن به اقشار ضعیف جامعه، بسیار ارزشمند بود و امیداواریم شاهد سربلندی و تداوم حضور موثر شما و کارکنان استان، در عرصه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم.

گفتنی است؛ کارکنان بانک مسکن استان کرمانشاه، اسفند ماه سال گذشته نیز با خرید180جفت کفش در پویش خرید کفش برای دانش آموزان مناطق محروم استان، مشارکت فعال داشتند و این موضوع تقدیر و تشکر استاندار و مدیرکل دفتراجتماعی استانداری را به دنبال داشت.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000