در دیدار سلیمی با مدیر عامل شرکت گاز کردستان:

شرکت گاز کردستان عضو پویش «چگونه خانه دار شویم؟» بانک مسکن شد

جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان کردستان در دیدار با مدیر عامل شرکت گاز کردستان به معرفی برنامه های پویش «چگونه خانه دار شویم؟» در جهت بهرمندی کارکنان و مشترکین این شرکت پرداخت.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا،جلال الدین سلیمی در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از همکاری شرکت گاز در معرفی تسهیلات بانک مسکن در قالب پویش «چگونه خانه دار شویم؟» گفت: مدیریت شعب استان کردستان از سال 99 با همکاری دستگاه های مرتبط بخش مسکن در راستای کمک به خانه دار شدن شهروندان کردستانی، پویشی را تحت عنوان پویش «چگونه خانه دار شویم؟» در سطح استان برگزار کرده و توانسته است با معرفی تسهیلات بانک گام موثری را در رونق و توسعه بخش مسکن در استان بردارد.
وی بر اعلام آمادگی بانک مسکن در جهت برپایی میز خدمت پویش در شرکت گاز و ارائه خدمات به کارکنان و مشترکین این شرکت تاکید کرد و ابراز داشت: بدون شک با همکاری بانک و شرکت گاز می توان زمینه را برای خانه در ساختن کارکنان و مشترکین شرکت فراهم ساخت و در این حوزه بانک مسکن آماده همکاری و حمایت مالی از پروژه های مسکونی تعاونی و فردی کارکنان شرکت گاز است.
سلیمی همچنین در این دیدار به تشریح حسابهای جدید هم راه، همتا و مانا و حساب ممتاز پرداخت و افزود: سبد حسابها و محصولات بانک مسکن برای هر شخص و سازمانی به گونه ای طراحی شده است که بتوان با توجه به توان مالی شخص، نقشه راه را برای دریافت تسهیلات در کوتاه مدت و بلند مدت برای تسهیلات گیرنده ترسیم کند.
همچنین در این دیدار احمد فعله گری مدیر عامل شرکت گاز استان به سابقه خوشنامی بانک مسکن در خانه دار ساختن شهروندان اشاره کرد و گفت: بدون شک بانک مسکن نقش بسیار مهمی در خانه دار کردن مردم و توسعه بخش مسکن در استان دارد که امیدواریم ما هم بتوانیم با عضویت در پویش «چگونه خانه دار شویم؟» این بانک، مسیر خانه دار کردن کارکنان شرکت را هموار سازیم.
فعله گری بر ایجاد میز خدمت در جهت آشنایی کارکنان و مشترکین شرکت گاز در این شرکت تاکید کرد و ابراز داشت: بانک مسکن دارای پتانسیل های بالقوه در بخش مسکن است و بدون شک ایجاد میز خدمت می تواند در معرفی این پتانسیلها به کارکنان نقش بسیار سازنده ای داشته باشد.
لازم بذکر است در این نشست مدیران استانی بانک مسکن و شرکت گاز نسبت به تهیه برنامه حضور کارشناسان بانک مسکن در شرکت گاز اقدام کردند.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000