سرپرست همدان در جمع مدیران استان خواستار شد

ارایه راهکار عملیاتی برای حل مشکلات پروژه‌های بلاتکلیف مسکن مهر

با هدف ارتقاء سطح همکاری های سه جانبه و تعامل بین بانک مسکن، راه و شهرسازی و بنیاد مسکن، نشستی به میزبانی مدیر شعب استان همدان با مدیران کل سازمانهای مذکور برگزار شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، مجید امیری سرپرست شعب استان در نشستی که با هدف ارتقای سطح همکاری‌های سه‌جانبه و تعامل بین بانک مسکن، راه و شهرسازی و بنیاد مسکن، به میزبانی مدیر شعب استان با مدیران کل این سازمان‌ها برگزار شد، عنوان کرد: وی اظهار داشت: حل مسائل و مشکلات بیش از 2000 واحد مسکن مهر فاقد متقاضی و تعطیل استان همدان، نیازمند عزم جدی، وفاق جمعی، اراده ملی و همکاری تنگاتنگ هر سه سازمان و ارتباط و جلسات کارشناسی مستمر است.

سرپرست استان با اشاره به تأکید اولیای ارشد بانک بر پای کار بودن بانک مسکن در طرح اقدام ملی، گفت: بانک مسکن استان برای به ثمر نشستن طرح اقدام ملی در استان همدان، آمادگی همه‌جانبه خود را اعلام می‌کند. ضمن اینکه طرح اقدام ملی فرصت مناسبی را فراهم کرده تا بتوانیم با استفاده از پتانسیل‌های آن، مشکلات برخی از پروژه‌های متوقف‌شده مسکن مهر استان را که دارای متقاضی بوده و توجیه اقتصادی لازم را دارند، حل کنیم.

در ادامه داریوش حسینی مدیرکل راه و شهرسازی استان، از تلاش بانک مسکن در کمک به خانه‌دار شدن اقشار مختلف جامعه به‌ویژه طرح مسکن مهر قدردانی کرده و ابراز امیدواری کرد با همدلی و همراهی سازمان‌های مرتبط مشکلات پیش روی پروژه‌های باقیمانده مسکن مهر در اسرع وقت و بهترین شکل ممکن مرتفع شود.

حسن ظفری مدیرکل بنیاد مسکن نیز از زحمات مدیران و کارکنان بانک مسکن تشکر کرد و با اشاره به اینکه هر سه سازمان اعضای یک خانواده هستند، بر آمادگی بنیاد مسکن برای تعیین‌تکلیف پروژه‌های فاقد متقاضی، به ویژه در شهرستان‌های استان همدان تأکید کرد.

وی بیان داشت: هر سه سازمان ‌باید با کار کارشناسی دقیق مسائل حقوقی نقل انتقال پروژه‌ها را مدنظر قرار داده و با محوریت حفظ منافع سازمانی و کمک به خانه‌دار شده اقشار جامعه، گام‌های مؤثری را بردارند.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000