در مدیریت شعب استان همدان رخ داد:

برگزاری نشست مدیر شعب با هیأت مدیره اتحادیه مشاورین املاک

با هدف استفاده از ظرفیت مشاورین املاک برای معرفی محصولات و خدمات بانک به جامعه هدف ، جلسه ای با حضور هیأت مدیره اتحادیه مشاورین املاک، به میزبانی مدیریت شعب استان برگزارشد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا،مجید امیری مدیر شعب استان با اعلام این خبر گفت : این نشست به منظور تقویت تعامل و همکاری بین بانک و مشاورین املاک و بررسی راهکارهای عملیاتی به منظور راهنمایی صحیح شهروندان و ترغیب آنان به استفاده از خدمات بانک مسکن توسط مشاورین املاک برای رونق بخشیدن به بخش مسکن فراهم شد.

مدیر شعب استان ضمن قدردانی از همراهی و حسن توجه هیات مدیره و اعضاء اتحادیه مشاورین املاک بیان داشت : یکی از چالشهای استان پرونده های حقوقی است که عمدتا بدلیل عدم تنظیم شفاف قولنامه و توافق بین مالکان زمین و سازندگان است .بنابراین بانک مسکن در نظر دارد با برگزاری دوره های آموزشی برای مشاورین املاک دو هدف را محقق کردند . در اولین گام با ارائه موارد حقوقی سعی دارد اختلافات در معاملات را با در نظر گرفتن منافع تمامی طرف های ذینفع به حداقل ممکن کاهش دهد و در دومین گام با تشریح و تبیین محصولات و خدمات بانک برای اعضاء اتحادیه، ضمن جذب شهروندان از طریق مشاورین املاک برای برخورداری از تسهیلات و سپرده گذاری در بانک، شرایطی را فراهم کند تا مشاورین املاکی که به شرایط محصولات و دستورالعمل های بانک آگاهی و اشراف بیشتری دارند، از درآمد بالاتری برخوردار شوند.

امیری همچنین به تمدید طرح 82 تا پایان تیرماه سالجاری و ابلاغ حساب مانا به شبکه اشاره کرد و اظهار داشت :با عنایت به منافع برد- برد برای بانک و مشاورین و همچنین ویژگیهای رقابتی دو طرح یاد شده ،شرایطی را فراهم شده است تا مشاورین املاک با نیاز سنجی از مراجعین و به فراخور وضعیت مالی وی،آنها را برای استفاده از تسهیلات متنوع بانک به شعب هدایت کند.

مدیر شعب استان در ادامه به سیاستهای اعتباری سالجاری که رویکرد انبساطی دارد اشاره کرد و گفت: با توجه به ارائه تسهیلات متنوع برای انواع روشهای ساخت وساز از فن آوری نوین تا بافت فرسوده و تقسیط بخش قابل توجهی از سهم الشرکه ،امیدواریم تمامی اصناف و دستگاهها متولی در بخش مسکن با رویکرد فرا سازمانی و نه جزیره ای ،بستری را فراهم آورند تا بانک مسکن به عنوان تنها نهاد تامین مالی این بخش، بتواند نقش خود را بیش از پیش در خانه دار شدن اقشار با در آمد متوسط ایفا کند.

هیات مدیره اتحادیه نیز ضمن قدردانی از مجید امیری، به واسطه فراهم آوردن امکان تشکیل این جلسه گفت: بانک مسکن از گذشته تا به امروز همواره تلاش کرده است با ارائه خدمات متنوع ،در کنار مشتریان و شهروندان باشد که این امر شایسته سپاسگزاریست .وی همچنین با اشاره به تجربیات موفق شرکت سرمایه گذاری مسکن در همدان ،ورود مجدد آن شرکت به عرصه ساخت و ساز و عرضه واحدهای با قیمت تمام شده مناسبتر نسبت به واحدهای موجود در بازار را خواستار شد.

اعضاء هیات مدیره در ادامه به کاهش قدرت خرید مشتریان اشاره کردند و گفتند در حال حاضر بسیاری از معاملات در بازار مربوط به واسطه گری می باشد که ضرورت دارد بانک مسکن همچون گذشته پرداخت تسهیلات را بصورت هدفمند، به مصرف کنندگان اختصاص دهد تا در رونق بخش مسکن همچون گذشته، ایفای نقش کند.

شایان ذکر است که در این نشست سید مصطفی اسکافی و احمد محمدی معاونین مدیریت به تفصیل سیاستهای اعتباری و محصولات رقابتی را برای اعضاء هیات مدیره تشریح کرد و از وی خواست تا نسبت به انتقال موارد مطرح شده در جلسه به اعضاء اقدام کند تا بتوانیم شاهد خانه دار شدن تعداد بیشتری از شهروندان باشیم.

امیری در پایان جلسه با قدردانی از نظر مساعد و مثبت هیات مدیره اتحادیه مشاورین املاک بر ضرورت پیگیری موارد مطرح شده در جلسه تا حصول نتیجه مطلوب با برگزاری نشست های کارشناسان دو طرف، در آینده ای نزدیک تاکید کرد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000